Завантаження й вилучення музики на iPhone

зміст

 • 1 Вступ. Apple і музика
 • 2 програма iTunes
 • 3 Магазин iTunes Store
 • 4 Apple Music
 • 5 сторонні додатки
 • 6 Підведемо підсумки

Вступ. Apple і музика

Перш ніж дізнатися про те, як скинути музику з комп'ютера на iPhone, давайте трохи обговоримо саму політику компанії щодо скачування такого роду контенту на свої пристрої. При запуску своїх продуктів Apple з самого початку надала користувачам такі великі сервіси, як AppStore і iTunes Store, за допомогою яких ви можете завантажувати на будь-який пристрій від цієї компанії: ігри, програми та мультимедійні файли, відповідно. Це стало справжнім проривом в свій час, адже контент, представлений на цих сервісах має найвищу якість. Але сьогодні мова йтиме тільки про музику, тому поговоримо спочатку про музичний магазин від Apple.

iPhone - це мобільний пристрій, який ідеально підходить для прослуховування вашої улюбленої музики

Сервіс iTunes Store завжди займав високу позицію на світовому ринку музики. Продажі з цього сервісу показують наскільки затребуваний той чи інший артист, його альбом або окрема композиція. Тобто він має глобальне значення, і цього у нього не відняти. Багато користувачів нашої країни спочатку скаржилися на цінову політику компанії в даній галузі, хоча вартість контенту в Росії набагато нижче, ніж в інших країнах.Наприклад, якщо одна середньостатистична пісня коштує в Америці 99 центів, що становить майже 60 рублів, то у нас ви можете придбати її за символічні 19 рублів. Різниця просто колосальна, тому з приводу ціни Apple не можна ні в чому звинуватити.

В даний час все більшу популярність стали набирати стрімінговие сервіси, для користування якими клієнт щомісяця сплачує підписку на послугу і отримує доступ до всієї бібліотеці стрім-сервісу. Це дуже зручне і вигідну пропозицію, особливо для тих людей, у яких колекція музики налічує сотні треків. Яблучна компанія не відстає і стежить за модними напрямками, тому представила своїм користувачам сервіс Apple Music.

Також не можна обійтися і без сторонніх програм і додатків, які також пропонують вам слухати і завантажувати музику на свій телефон без використання програми iTunes. Але, як правило, далеко не всі пісні можна там знайти. Особливо популярні сьогодні додатки, які дозволяють слухати музику в соціальній мережі ВКонтакте, де досить складно знайти оригінальну композицію. Але цей спосіб має повне право на існування, і про нього ми поговоримо в самому кінці.

Отже, ми з вами з'ясували, що існує чотири способи, щоб завантажити або закачати музику на iPhone. Розглянемо кожен з них більш детально, щоб у вас не залишилося ніяких питань або проблем. Тому приготуйтеся, адже скоро ви будете слухати улюблені треки прямо на своєму пристрої. Зверніть увагу, що в кінці опису кожного способу буде розказано про те, як видалити музику з iPhone.

програма iTunes

Для початку вивчимо метод, яким можна скинути музику з комп'ютера на iPhone за допомогою програми iTunes. Зверніть увагу, що вам потрібно буде попередньо завантажити і встановити нову версію цього додатка на свій комп'ютер або ноутбук. Завантажити його можна з офіційного сайту Apple абсолютно безкоштовно. Якщо ви це зробили, то можете йти далі:

 1. Створіть на комп'ютері папку з усією вашою музикою (якщо такий не є). Все що буде перебувати в ній далі буде відображено на вашому телефоні в стандартному додатку "Музика". Тому уважно переносите файли.
 2. Запустіть програму iTunes. У вікні ви побачите основне меню, в якому розташовані вкладки "Файл", "Правка", "Вид", "Управління" та інші. Натисніть на найпершу - "Файл".
 3. Далі, виберіть пункт "Додати папку в медіатеку" і знайдіть створену раніше (пункт 1). Дочекайтеся, поки програма просканує і додасть пісні собі в колекцію.
 4. Підключіть свій iPhone до комп'ютера або ноутбука за допомогою кабелю через USB-порт. Дочекайтеся, поки утиліта виявить ваш пристрій, яке стане доступним в її вікні.
 5. Нижче кнопок основного меню будуть розташовані клавіші швидкого доступу до музики, відео та інших можливостей. Праворуч від них буде видно значок iPhone, на який потрібно буде натиснути. Таким чином, ви потрапите на головну сторінку налаштувань свого смартфона.
 6. Серед цих налаштувань, які знаходяться на лівій панелі інструментів, є вкладка "Музика" -клікніте по ній. Тепер поставте галочку напроти пункту "Синхронізувати з медіатекою iTunes". Потім натискаємо на кнопку внизу сторінки "Синхронізувати" і чекаємо завершення операції. Програма може попередити вас про те, що всі пісні з iPhone будуть видалені і замінені медіатекою iTunes. У цьому немає нічого страшного, тому спокійно погоджуємося. Якщо тільки у вас на телефоні вже не завантажена музика: в такому випадку вона буде видалена!

Тепер у вас на пристрої з'являться всі пісні, які були в медіатеці iTunes. Щоб видалити музику з iPhone, досить стерти необхідні композиції з вашої медіатеки iTunes.Потім підключіть телефон до комп'ютера або ноутбука і синхронізуйте його в цій програмі. Можна також видалити безпосередньо з самого пристрою, однак, при подальшій синхронізації вони знову додадуться в колекцію, якщо ви залишите ці пісні в медіатеці програми.

Магазин iTunes Store

Ви також можете без використання комп'ютера або ноутбука закачати на iPhone музику за допомогою спеціального магазину iTunes Store. Це програмне забезпечення вже за замовчуванням на вашому пристрої. Знайдіть її за допомогою пошуку Spotlight або ж самостійно, перегорнувши екрани на телефоні.

Після запуску ви отримаєте доступ до покупки мільйонів композицій, які є на просторі сервісу: можна придбати кліпи артистів, цілі альбоми, видання. Можна також попередньо замовити нову музику, яка завантажиться на ваш пристрій після старту продажів. Щоб придбати контент в iTunes Store, натисніть кнопку "Купити", розташовану на сторінці обраної композиції і введіть дані для оплати - це може бути банківська карта, адреса для виставлення рахунку, а також номер мобільного телефону (доступно тільки для абонентів Білайн). Після того як ви оплатите свою довгоочікувану покупку, пісня або альбом з'являться на всіх ваших пристроях, у яких включена автоматична синхронізація музики через Apple ID.

Зверніть увагу, що ви можете завантажити пісні на свій комп'ютер або ноутбук і синхронізувати цю медіатеку зі своїм пристроєм попереднім способом (цим же методом можна видалити музику з iPhone). Або ж ви можете налаштувати згадану вище автоматичне завантаження придбаного контенту на всіх своїх яблучних пристроях. Погодьтеся, що це досить зручно. Однак покупка музики в iTunes Store має на увазі великі витрати для тих людей, які слухають сотні, а то й тисячі треків. Їм до душі більше доведеться стрімінговий сервіс Apple Music, про який можна дізнатися докладніше нижче.

Apple Music

Apple Music є величезною онлайн-бібліотекою пісень, відеокліпів і інших музичних продуктів. Сервіс надає велику кількість можливостей для своїх слухачів. Відразу після реєстрації в Apple Music, програма уточнює ваш музичний смак, щоб надалі пропонувати добірки і плейлисти від провідних видань, які можуть вам сподобатися.

Хоча це і стрімінговий сервіс, все одно Apple Music дає користувачам завантажити пісні на свій пристрій для офлайн-прослуховування. Таким чином, ви не будете залежати від наявності доступу в інтернет, якщо захочете послухати улюблену композицію.Онлайн-мовлення же буде цікаво тим, у кого маленький обсяг пам'яті на пристрої і практично завжди є можливість вийти в мережу. Можна сказати, що послуга буде до душі кожному користувачеві.

Вартість щомісячного платежу становить 169 рублів, що цілком прийнятно відносно не тільки кількості, але і якості послуг, що надаються: ви отримуєте повністю ліцензійний контент безпосередньо, як це було б з iTunes. Єдина відмінність в тому, що при покупці в магазині ви платите один раз і користуєтеся контентом скільки завгодно часу. У випадку зі стрімінговим сервісом - ви слухаєте музику, поки у вас активна підписка. На сьогоднішній день компанія пропонує всім користувачам безкоштовно випробувати Apple Music протягом трьох місяців з моменту активації підписки. Якщо вам не сподобається сервіс, то ви зможете в будь-який момент відмовитися від підписки та слухати музику в інший спосіб.

Щоб записати музику на iPhone досить в поле пошуку ввести найменування виконавця або пiснi. Зайдіть на сторінку потрібної вам композиції і клацніть по значку плюсик - так ви додасте пісню в свою колекцію, яка буде автоматично включена в усі медіатеки, які використовують ваш Apple ID.Тобто, якщо ви зайдете в свій Apple ID в програмі iTunes на комп'ютері, то побачите всі ці файли. Щоб завантажити музику на iPhone з сервісу досить на тій же сторінці, після додавання пісні в колекцію, натиснути на значок хмари. Після цього ви зможете слухати її оффлайн. Зверніть увагу, що ви можете завантажувати не тільки окремі пісні, а й цілі альбоми або добірки з плейлистами.

сторонні додатки

Про них багато розповідати не треба: більшість з них пропонує слухати музику онлайн безкоштовно, а за окрему плату надають можливість завантажувати на свій пристрій. Але, звичайно, є і повністю безкоштовні, з рекламою в додатку. Деякі просто дозволяють відтворювати контент, який ви завантажуєте в саму програму через iTunes на комп'ютері. Можливо, це і зручно деяким людям: немає залежності ні від яких сервісів, в яких не можна знайти якісь live-записи певного виконавця. Або ж його може там не бути зовсім (якщо артист невідомий в широких колах), що зустрічається досить рідко.

Як уже було відзначено вище, записати музику на iPhone за допомогою сторонніх програм можна як з самого додатка, так і через iTunes.У першому випадку вам потрібно буде просто вибрати значок або напис "Завантажити" (залежить від того яке саме додаток ви використовуєте; в описі завжди можна дізнатися подробиці). У другому випадку вам доведеться зробити наступне:

 1. Створіть на комп'ютері папку з усіма необхідними композиціями (щоб не шукати їх потім довго).
 2. Запустіть програму iTunes і підключіть iPhone до комп'ютера або ноутбука за допомогою кабелю через USB-порт.
 3. Нижче кнопок основного меню є клавіші швидкого доступу до музики, відео та інших можливостей. Праворуч від них буде розташований значок iPhone, на який потрібно буде натиснути. Таким чином ви потрапите на головну сторінку налаштувань свого смартфона.
 4. Серед налаштувань, які розташовані на лівій панелі інструментів, клацніть по пункту "Програми" і на нижній панелі знайдіть назву завантаженої сторонньої утиліти. Клацніть по ній лівою кнопкою миші один раз.
 5. Праворуч ви побачите папку цього додатка. Натисніть кнопку "Додати" і за допомогою провідника виділіть всі пісні з першого пункту. Потім натисніть ОК.
 6. Тепер ви можете розірвати з'єднання з комп'ютера і перевірити наявність пісень у своїй програмі.Готово! Видалити ці пісні можна буде як з самого пристрою, так і за допомогою iTunes.

Підведемо підсумки

Сьогодні ми з вами дізналися, як скинути музику з комп'ютера на iPhone, як завантажити пісні на пристрій за допомогою різних сервісів і як видалити музику з iPhone. Були розглянуті наступні способи:

 1. Запис за допомогою програми iTunes;
 2. Купівля та завантаження через онлайн-магазин iTunesStore;
 3. Використання стрімінгового сервісу AppleMusic;
 4. Використання сторонніх програм і додатків на пристрої.

Деякі з них є платними, на що слід звернути увагу. Тому кожен може вибрати найбільш зручний спосіб для того, щоб скинути музику з комп'ютера на iPhone. Дорогі друзі, а як ви слухаєте музику на своєму iPhone?