Чи не заходить на 192.168.31.1 і miwifi.com. Чи не відкриваються настройки роутера Xiaomi

Не секрет, що в налаштування будь-якого роутера від Xiaomi можна зайти по IP-адресою 192.168.31.1 або через хостнейм miwifi.com. Але що робити, коли сторінка з настройками не відкривається. При спробі відкрити панель управління через браузер ми бачимо помилку "сторінка недоступна", відкривається якийсь інший сайт, або результати пошуку. У цій статті я вирішив зібрати найпоширеніші причини, по яких частіше за все не заходить в налаштування роутера Xiaomi.

Чесно кажучи, я на своєму роутере Xiaomi Mi Wi-Fi mini ще жодного разу не стикався з подібними проблемами. Веб-інтерфейс завжди доступний за обома адресами. Але судячи з питань в коментарях, у багатьох виникають ситуації, коли не вдається відкрити настройки маршрутизатора. Особливо при першому підключенні.

А при спробі зайти на miwifi.com нерідко відкривається офіційний сайт Xiaomi, або так само з'являється помилка.

Нещодавно я підготував окрему, докладну інструкцію, в якій детально показав, як ввійти до своєї веб-інтерфейс маршрутизатора Xiaomi: miwifi.com і 192.168.31.1 - вхід в настройки роутера Xiaomi.

Перш ніж перейти до пошуку причини, міняти якісь параметри, скидати настройки т. Д., Рекомендую перейти по посиланню вище і за інструкцією спробувати зайти за вказаними адресами.Можливо, ви просто щось не так робите. А за інструкцією у вас все вийде.

Чому не відкриваються настройки маршрутизатора Xiaomi?

Пройдіться по кожному пункту. Уважно перевірте з'єднання і всі налаштування.

1 Перевіряємо підключення до маршрутизатора. Нічого особливого. Щоб отримати доступ до панелі управління роутером, необхідно, щоб пристрій з якого ми намагаємося виконати вхід було підключено до роутера. За Wi-Fi мережі, або з мережевого кабелю.

Якщо ви пробуєте зайти з комп'ютера або ноутбука, то переконаєтеся, що він підключений тільки до роутера Xiaomi. Якщо підключення по мережевому кабелю, то підключення по Wi-Fi вимкніть (якщо воно є). Як на комп'ютері, так і на мобільних пристроях, з'єднання може бути зі статусом "Без доступу до інтернету". Нічого страшного, сторінка з настройками за адресою 192.168.31.1 або miwifi.com все рівно повинна відкриватися.

При підключенні по мережевому кабелю, на роутері підключаємося в LAN порт (а не WAN).

Можна перезавантажити маршрутизатор і спробувати знову ввійти до своєї веб-інтерфейс.

2 Якщо підключення в порядку, а настройки так і не відкриваються, то спробуйте змінити браузер. На комп'ютері можна використовувати стандартний Internet Explorer або Microsoft Edge. Адресаhttp://192.168.31.1 як іhttp://miwifi.com (Можна без http: //) потрібно вводити строго в адресному рядку.

Багато вводять адресу в рядку пошуку, і замість веб-інтерфейсу відкривається сторінка з результатами пошуку в одній з пошукових систем.

3 Якщо є така можливість, то просто підключіть до свого маршрутизатора Xiaomi інший пристрій і спробуйте відкрити настройки. Підійде навіть планшет, або смартфон. Можливо, з їх допомогою буде навіть простіше все зробити. Ну і ми зможемо дізнатися в чому причина. У маршрутизаторі, або комп'ютері.

4 На комп'ютері потрібно перевірити настройки IP. Компанія Xiaomi на своїх маршрутизаторах чомусь вирішила використовувати не зовсім звичний IP-адреса - 192.168.31.1. І якщо у вас на комп'ютері прописані статичні IP-адреси, то в налаштування роутера не завітати. Та й інтернет працювати не буде. Навіть якщо вийде його налаштувати.

Найкраще виставити автоматичні параметри отримання IP і DNS. Якщо підключення по Wi-Fi - настройки міняємо для підключення "Бездротова мережа". Якщо по LAN - то для "Ethernet", або "Підключення по локальній мережі".

Або прописуємо статичні адреси (що не бажано, але для перевірки можна).

Після перевірки краще назад виставити автоматичне отримання адрес.

Так само на комп'ютері можна спробувати зробити скидання параметрів мережі.

5 Якщо ви дійшли до цього пункту, а в настройки так і не вдалося зайти, то швидше за все доведеться робити скидання налаштувань маршрутизатора до заводських. Для цього потрібно натиснути, і приблизно 10 секунд потримати кнопку Reset. Докладніше в статті: скидання налаштувань роутера Xiaomi Mi WiFi.

Звичайно, немає гарантії що Reset допоможе, але спробувати треба.

Питання залишайте в коментарях. Якщо вам вдалося вирішить цю проблему іншим способом, то обов'язково поділіться цією інформацією.