Запуск програми неможливий, оскільки msvcr110.dll відсутня - як виправити помилку

Кожен раз, коли я пишу про виправлення тієї чи іншої помилки при запуску ігор або програм, я починаю з одного і того ж: не шукайте, де скачати msvcr110.dll (конкретно для цього випадку, але стосується будь-яких інших DLL). Перш за все тому, що це: не вирішить проблему; може створити нові; ви ніколи не знаєте, що саме знаходиться в завантаженому файлі, причому часто самостійно згодовуєте Windows бібліотеку командою regsvr32, Незважаючи на те, що система пручається. Не варто потім дивуватися дивній поведінці ОС. Див. Також: помилка msvcr100.dll, msvcr120.dll відсутня на комп'ютері

Якщо при запуску програми або гри (наприклад, Saints Row), ви бачите повідомлення про помилку, що запуск програми неможливий, так як файл msvcr110.dll відсутня на даному комп'ютері, не потрібно шукати, де скачати цей файл, йти на різні сайти з бібліотеками DLL, досить просто дізнатися, складовою частиною якого програмного компонента є ця бібліотека і встановити його на комп'ютер. Після цього виникла помилка вас більше не потривожить. В даному випадку, якщо вам потрібно скачати msvcr110.dll, він є складовою частиною Microsoft Visual C ++ Redistributable і, відповідно, завантажувати його потрібно з сайту Microsoft, а не з якихось сумнівних сайтів DLL-files.

Що потрібно завантажити, щоб виправити помилку msvcr110.dll

Як уже сказано, для того, щоб виправити ситуацію, вам буде потрібно Microsoft Visual C ++ Redistributable або, по-російськи - Пакет вторинного Visual C ++ для Visual Studio 2012, який можна завантажити з офіційного сайту: http://www.microsoft.com/ru -ru / download / details.aspx? id = 30679. оновлення 2017: Зазначену раніше сторінку прибрали з сайту, тепер скачати компоненти можна так: Як завантажити поширювані пакети Visual C ++ з сайту Майкрософт.

Після завантаження, просто встановіть компоненти і перезавантажте комп'ютер, після цього запуск гри або програми повинен пройти успішно. Підтримуються Windows XP, Windows 7, Windows 8 і 8.1, x86 і x64 (і навіть ARM-процесори).

У деяких випадках може виявитися, що пакет вже встановлений, тоді можна порекомендувати видалити його з Панелі управління - Програми та засоби, після чого завантажити і встановити заново.

Сподіваюся, я комусь допоміг виправити помилку файлу msvcr110.dll.