Підключаємося до Wi-Fi мережі на телефоні з Windows Phone 8. На прикладі Nokia Lumia 925

Що ми вже тільки не підключали до Wi-Fi, але про те, як це зробити на Windows Phone 8, я ще не писав. Можливо, комусь ця стаття здасться не потрібною, через те, що сам процес підключення телефонів на Windows Phone 8 до бездротових мереж, дуже простий і зрозумілий. З цим я згоден, але Android до Wi-Fi теж не складно підключити, а інструкція стала дуже популярною і зібрала багато коментарів.

А це означає, що у користувачів виникають складнощі з підключенням до Wi-Fi. Саме тому, я зараз розповім як це зробити на телефоні, який працює на Windows Phone 8. Показувати буду на прикладі Nokia Lumia 925 (це не особливо важливо).
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

При першому запуску Windows Phone 8, з'являється менеджер основних налаштувань, в процесі яких, нам пропонують підключити телефон до інтернету по Wi-Fi. Там потрібно тільки вибрати мережу і вказати від неї пароль. Якщо ви цього не зробили в процесі першого встановлення, чи хочете підключиться до іншої мережі, наприклад будинку, то це можна зробити через налаштування. Як я вже писав вище, все дуже просто.

Підключення Windows Phone 8 до Wi-Fi

Перебуваючи на головному екрані (там де плитки), проведіть пальцем по екрану вліво, і в меню виберіть пункт налаштування. В налаштуваннях вибираємо пункт Wi-Fi.

Подивіться, що б Wi-Fi мережу була включена.Якщо виключена, то включите. Нижче, повинен з'явиться список доступних для підключення бездротових мереж. Натисніть на мережу, до якої ви хочете підключиться.

Введіть пароль від бездротової мережі і натисніть на кнопку "готово". Якщо забули пароль від мережі, то дивіться цю статтю. Якщо мережа незахищена, і телефон відмовляється підключатися, або підключається, але інтернет не працює, то зайдіть сюди.

Дивіться також:

  • Підключаємо iPad до Wi-Fi. На прикладі iPad mini 2
  • Чи не працює інтернет по Wi-Fi на телефоні з Windows Phone 8 (8.1)? Вирішення проблем з підключенням до Wi-Fi на Nokia Lumia
  • Налаштовуємо роздачу мобільного інтернету по Wi-Fi з телефону на Windows Phone 8 (8.1) [загальний інтернет]
  • Як вийти в інтернет з комп'ютера використовуючи телефон (Android, Windows Phone) як модем по Wi-Fi?
  • Помилка "Неможливо підключитися до цієї мережі" в Windows 8 (8.1)

Якщо все добре, телефон підключиться до Wi-Fi. Біля вашої мережі буде статус "з'єднання встановлено“.

Ось і все, наш телефон підключений до Wi-Fi. Можна заходити на ваші улюблені сайти, встановлювати програми і т. Д. 🙂

Як відключиться від мережі, або змінити параметри підключення?

Що б подивитися параметри мережі, до якої ви підключені, просто натисніть на неї. Відкриється нове вікно, в якому ви побачите IP адреса підключення, маску, шлюз і DNS, і MAC адресу. Змінити їх можна. Обов'язково подивіться, що б "Проксі-сервер"був вимкнений. Інакше, можуть бути проблеми, що підключення до мережі буде, а інтернет працювати не буде, чи занехають відкриватися деякі сайти, які не буде доступу в інтернет в програмах.

Що б видалити Wi-Fi мережу (Windows Phone 8 більше не буде до неї підключаться автоматично), просто натисніть на кнопку "вилучити“.

Що б заново підключиться до цієї мережі, потрібно буде знову ввести пароль.

Дивно, але я не знайшов можливості вручну задати статичний IP адреса, або DNS. Швидше за все, такої можливості немає. Сподіваюся, в Windows Phone 8.1 це виправлять.

Ось власне і все настройки. Найближчим часом, я планую підготувати статтю про можливі проблеми з підключенням пристроїв на Windows Phone 8 до Wi-Fi. Тому, якщо у вас в процесі підключення, або роботи, виникають якісь проблеми, то напишіть про них в коментарі. Буду вдячний.

Так само, після офіційного виходу Windows Phone 8.1, зроблю оновлення статті. Там обіцяють деякі зміни в роботі з бездротовими мережами.