Як підключити телевізор Philips до інтернету з мережевого кабелю (LAN), через роутер

Якщо на вашому телевізорі Philips з функцією Smart TV (Android TV) немає вбудованого Wi-Fi адаптера для підключення до інтернету по Wi-Fi, то до інтернету телевізор можна підключити за допомогою мережевого кабелю. Звичайно ж, можна купити зовнішній, автентичні вироби для телевізора Philips, і тоді підключиться до роутера можна буде по бездротовій мережі.

Але, якщо роутер знаходиться не далеко від телевізора, якщо не складно прокласти мережевий кабель, то можна без проблем з'єднати телевізор з роутером за допомогою LAN кабелю. До речі, такий кабель повинен бути в комплекті з роутером. Правда, він там як правило короткий. Якщо вам потрібен довгий мережевий кабель, то можна його купити. Зазвичай, в магазинах де продають комп'ютери, без проблем можуть обжати кабель потрібної вам довжини.

Якщо ж протягнути кабель від маршрутизатора не виходить, то подивіться, може ваш телевізор Philips підтримує підключення по Wi-Fi. Писав про це в цій статті.

Ще як варіант, якщо у вас є зайвий Wi-Fi роутер, то його можна налаштувати в якості приймача (Zyxel), або в режимі моста (Tp-Link). Поставити його біля телевізора, і з'єднати їх мережевим кабелем. Роутер буде отримувати інтернет по Wi-Fi від вашого головного роутеара, і передавати його по кабелю на ваш телевізор Philips.

Ви можете кабель від інтернет-провайдера підключити відразу в телевізор. І інтернет буде працювати.Але за умови, що у вас провайдер використовує технологію з'єднання Динамічний IP. Якщо у вас PPPoE, L2TP, PPTP, то телевізор не зможе підняти таке з'єднання. Знадобиться роутер.

Підключення телевізора Philips до роутера за допомогою кабелю

Візьміть мережевий кабель. Один кінець підключіть на роутері в LAN роз'єм, а другий до гнізда на вашому телевізорі. На моєму телевізорі Philips 43PUS7150 / 12, мережевий роз'єм підписаний якNetwork.

Просто з'єднуємо маршрутизатор з телевізором.

На пульті дистанційного управлінні натисніть на кнопку "Додому", Що б відкрити Smart TV, і перейдіть до самого низу, там будуть Установки. Оберіть Провідні та безпровідні мережі.

вибираємо пункт Провідна або Wi-Fi, І натискаємо стрілочку вправо.

Далі вибираємо пункт Підключення до мережі.

вибираємо пункт проводове.

Телевізор під'еднуеться маршрутизатором. Якщо все підключиться, просто виберіть завершити.

От і все. Телевізор підключений до інтернету. Можете дивитися онлайн фільми, налаштовувати перегляд фільмів з комп'ютера, відкривати сайти в браузері, встановлювати програми та ігри в Android TV і т. Д.

Якщо телевізор не підключається до інтернету, то перевірте, чи добре підключений мережевий кабель.Так само, перевірте чи працює роутер. Можна підключити інтернет наприклад до комп'ютера, щоб переконається в тому, що все працює.