Налаштування DLNA на Windows Phone 8.1. Транслюємо відео, фото та музику з Windows Phone телефону на телевізор

Після поновлення до Windows Phone 8.1 з'явилася підтримка технології DLNA. Наскільки я знаю, то в старій версії цієї мобільної операційної системи, технології DLNA не було. Я вже давненько оновив свою Nokia Lumia 925 до Windows Phone 8.1, і сьогодні із задоволенням розповім вам як налаштувати DLNA. Будемо по повітрю транслювати фотографії, відео і музику на великий екран телевізора з нашого телефону на Windows Phone.

Я звичайно ж все вже перевірив, зробив фотографій і зображень. Налаштовував я все на прикладі телефону Nokia Lumia 925, і телевізора LG 32LN575U. Обидва пристрої були підключені до Wi-Fi мережі, від роутера Asus RT-N13U B1. Все працює просто чудово. Правда, відео весь час зупинявся і довантажувати. Але, думаю що проблема в не дуже потужному роутере, або в тому, що телевізор у мене стоїть далеко від роутера і мережу там не дуже стабільна.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Мені дуже сподобалося, як працює трансляція медіаконтенту на Windows Phone. Все працює набагато краще ніж на Android. Про налаштування DLNA на Android я писав в цій статті. Так само, можете подивитися статтю про налаштування DLNA між телевізором і комп'ютером.

Нам знадобиться:

  • Телевізор з підтримкою технології DLNA. Зараз це вже не проблема.Якщо у вашому телевізорі є можливість підключиться до інтернету (по кабелю, або по Wi-Fi), то підтримка DLNA швидше за все є. А якщо є Smart TV, то точно є.
  • Телефон (або планшет), який працює на Windows Phone 8.1 (або більш нової версії цієї OS). Якщо у вас ще Windows Phone 8, то можете перевірити, чи немає для вашого устрйоства поновлення (настройки - оновлення телефону).
  • Wi-Fi роутер. До якого можна підключить телефон і телевізор.

Хочу звернути вашу увагу на те, що телефон і телевізор повинні бути підключені до однієї мережі (до одного роутеру). Телефон підключаємо по Wi-Fi. Телевізор можна так само по Wi-Fi, або з мережевого кабелю.

Якщо все підключено, то можна продовжувати.

Налаштування DLNA на Windows Phone 8.1 (Nokia Lumia)

Для початку, з магазину додатків нам потрібно встановити відмінну програму Lumia Медіа-центр. За допомогою якої ми і будемо відправляти на телевізор фотографії, відео і музику.

Дивіться також:

  • Переглядаємо фотографії та відео на телевізорі безпосередньо з телефону (планшета). Налаштовуємо DLNA між ...
  • Для чого на телевізорі мережевий роз'єм (LAN)?
  • Nokia Lumia 900 і зателефонувати і цвях забити
  • Як вивести зображення з ноутбука, смартфона, або планшета, на телевізор по Wi-Fi? Телевізор як бездротової ...
  • Телевізор не бачить фільми, які знаходяться на комп'ютері (ноутбуці), після запуску DLNA сервера

Відкрийте Магазин, І натисніть на копку пошуку. Наберіть Lumia Медіа-центр (або можна просто DLNA) та вибрати програму Lumia Медіа-центр. Натисніть на кнопку встановити для установки програми.

Після установки програми, знайдіть її в списку додатків і запустіть.

Ви побачите опис програми. Натисніть на стрілку вперед, що б пропустити. Далі, натисніть на три точки в правому нижньому кутку, що б відкрити меню. Оберіть підключити. Там де написано транслювати на, Повинен з'явиться ваш телевізор. Просто виберіть його, і ви повернетеся на головний екран програми.

На головному екрані програми бачимо три пункти: фото, відео і музика. Залежно від того, який контент ми хочемо відправити на телевізор, вибираємо потрібний пункт.

Транслюємо фотографії з телефону на телевізор

Вибираємо наприклад фото. Потім потрібний нам альбом і натискаємо на будь-яку фотографію. До речі, є можливість транслювати контент, який зберігається в OneDrive.

Фото одразу з'явиться на телевізорі. Можна перемикати їх стрілками знизу екрану на смартфоні.

Виглядає це ось так:

Точно таким же способом виводимо відео і музику.

Під час відтворення музики, у мене на телевізорі відображалася заставка з назвою пісні (але на фото її не видно :)).

Все працює просто відмінно і без будь-яких проблем.

Післямова

Якщо у вас телефон іншої моделі, в цьому немає нічого страшного. Все робимо за інструкцією. Якщо інший телевізор (інша модель, або навіть інший виробник), так само все вийде. Головне, що б все було правильно підключено і що б телевізор підтримував технологію DLNA.

Відмінний спосіб показати фотографії, або відео на великому екрані. Або послухати музику. Особливо, якщо до вашого телевізора підключена акустична система. А головне, все це абсолютно без проводів!