Налаштовуємо роздачу мобільного інтернету по Wi-Fi з телефону на Windows Phone 8 (8.1) [загальний інтернет]

Для операційної системи Windows Phone, я вже відкрив спеціальний розділ на цьому сайті. Це третя за рахунком стаття в цьому розділі, і в ній я напишу про те, як налаштувати роздачу інтернету по Wi-Fi на телефоні, який працює на Windows Phone 8 (поки ще немає офіційного поновлення до Windows Phone 8.1, як тільки воно з'явиться, я відредагую статтю, якщо там будуть зміни в налаштування загального доступу до інтернету).

За кілька днів використання телефону на Windows Phone, ця мобільна система мені дуже сподобатися. Це щось нове і свіженьке, в порівнянні з андроїдом, який мені вже просто набрид. Зараз, ми будемо перетворювати Windows Phone 8 на справжнісінький Wi-Fi роутер. Налаштуємо роздачу інтернету, в мобільній операційній системі від Майкрософт, ця функція називається "Загальний інтернет".


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Ми вже налаштовували роздачу Wi-Fi cо смартфона на Android, з ноутбука, за допомогою програми VirtualRouter Plus, і навіть телевізор LG ми налаштували на роздачу Wi-Fi.

Чесно кажучи, мені дуже сподобалося, як ця функція зроблена в Windows Phone 8. Все просто, і все працює як годинник, в порівнянні з HTC One V (Android 4.0). Думаю, що функція "Загальний інтернет" виглядає однаково на всіх телефонах з Windows Phone 8. Я буду показувати на прикладі Nokia Lumia 925.

Нам потрібно буде просто включити мобільний інтернет (передачу даних). Ви можете використовувати 2G, 3G і навіть 4G мережі. Все залежить від вашого телефону, провайдера і покриття. Далі, в розділі "Загальний інтернет", досить включити функцію, задати ім'я мережі і пароль до неї. І все, наш телефон буде роздавати інтернет, який буде брати від мобільного провайдера. Можна підключати інші мобільні пристрої, планшети, ноутбуки, телевізори і т. Д.

А тепер докладніше.

Телефон на Windows Phone 8 в ролі Wi-Fi роутера

Перш за все, потрібно включити передачу даних. Простіше кажучи, потрібно включити мобільний інтернет, якщо він у вас відключений. Заходимо в настройки (перебуваючи на робочому столі, проводимо пальцем вліво і вибираємо в списку "Налаштування"). Далі шукаємо пункт "передача даних", Заходимо в нього і вибираємо"включено". Нижче, ви можете вказати найшвидше з'єднання 2G, або 3G.

Увага, За використання мобільного інтернету, оператор може знімати гроші. Іноді, не малі гроші. Уточніть у оператора тариф, за яким ви можете виходити в інтернет. Зараз, оператори пропонують недорогі тарифи, наприклад, з оплатою за день.

Коли інтернет запрацює, то на панелі повідомлень, повинен з'явиться відповідний значок.

Дивіться також:

  • Як вийти в інтернет з комп'ютера використовуючи телефон (Android, Windows Phone) як модем по Wi-Fi?
  • Підключаємося до Wi-Fi мережі на телефоні з Windows Phone 8. На прикладі Nokia Lumia 925
  • Як роздати мобільний інтернет зі смартфона по Wi-Fi? Налаштовуємо точку доступу (Wi-Fi роутер) на телефоні з Android OS
  • Чи не працює інтернет по Wi-Fi на телефоні з Windows Phone 8 (8.1)? Вирішення проблем з підключенням до Wi-Fi на Nokia Lumia
  • Про нову Windows Phone 8 Apollo

Далі, в настройках вибираємо пункт "загальний інтернет". Ставимо перемикач в положення "включено", І натискаємо на кнопку"установка“.

З'явиться вікно, в якому потрібно змінити ім'я Wi-Fi мережі, яку буде транслювати телефон, і пароль до цієї мережі. А можете залишити ті дані, які вже вказані. Натисніть на кнопку "готово“.

Все, наш телефон на Windows Phone 8 вже транслює Wi-Fi мережу, можете підключати до нього інші пристрої. Одночасно можна підключити не більше 8 пристроїв. Цього цілком достатньо (на Андроїд, максимум 5 пристроїв). До речі, про те, що включений загальний Wi-Fi доступ до мобільного інтернету, ви дізнаєтеся по значку, який з'явиться на панелі повідомлень.

Для підключення, просто виберіть в списку доступних мереж (на пристрої, який потрібно підключити до інтернету), створену нами мережу, і вкажіть пароль, який можна подивитися в розділі "загальний інтернет".

На ноутбуці, це буде виглядати приблизно ось так:

Про те, як підключити пристрій на Android, читайте тут. Про підключення телевізорів до Wi-Fi, я так само писав.

Що б припинити роздачу інтернету, просто вимкніть цю функцію в розділі "загальний інтернет".

До речі, можна задати ліміт мобільного інтернету, наприклад, в день, і телефон попередить вас, коли ліміт буде закінчуватися. Так, можна вберегти себе від додаткових витрат. Адже інтернет понад ліміт, як правило, коштує не дешево.

Робиться це все там же, в настройках. Тільки проведіть пальцем вліво, щоб перейти на вкладку "додатки". Оберіть "контроль даних". Натисніть на кнопку "задати ліміт", І дотримуйтесь інструкцій.

Дуже корисна функція, яка може стати в нагоді не тільки під час налаштування загального доступу до інтернету, але і при звичайному використанні мобільного інтернету на телефоні.