WhatsApp для комп'ютера 2 варіанти використання мобільного мессенджера на ПК

Полюбився безкоштовний месенджер WhatsApp? Хочеться використовувати його не тільки на телефоні, але і на ПК? Незважаючи на те, що офіційною версією WhatsApp для комп'ютера не існує, це можливо.

Сьогодні я розповім, як запустити цю програму на стаціонарних платформах Windows, Linux і OS X двома простими способами. Чи впорається навіть починаючий користувач!


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Установка месенджера на ПК

Цей варіант більше підійде тим, хто поки не має аккаунта "Вотсап" і планує використовувати його тільки (або переважно) на комп'ютері. Наприклад, якщо телефон не підтримує додаток або вам не подобається набирати повідомлення на дрібній екранній клавіатурі.

Так як месенджер не має настановних версій для ПК, нам знадобиться емулятор мобільної платформи - програма, яка відтворює на комп'ютері операційну систему смартфона. Безкоштовних додатків, які емулюють, зокрема, OS Android, існує більше десятка. Це Genymotion (випускається у версіях для Windows, OS X і Ubuntu), BlueStacks (для Windows і OS X), Droid4X (для Windows і OS X), Andy (для різних платформ) і т. Д. Скачемо будь-яке з них і встановимо .Я використовую Droid4X, тому далі буду показувати все на ньому.

Отже, у вікні емулятора відкрився знайомий робочий стіл мобільного пристрою. На цей віртуальний гаджет нам і належить встановити "Вотсап". Звідки? Ну звичайно, з Google Play. У кого вже є аккаунт цього магазину - авторизуйтесь, у кого немає - терміново заводите: відкрийте розділ "AppStore"Або клікніть по ярлику"Play Market"І послідовно виконуйте інструкції. Створення аккаунта Google Play займе приблизно 5-15 хвилин.

Далі знайдемо в магазині потрібну програму, встановимо його і запустимо.

Після запуску приймемо ліцензійну угоду і натиснемо "продовжити".

Слідом за допомогою SMS підтвердимо телефонний номер, який буде прив'язаний до нашої облікового запису "Вотсап":

Заповнимо профіль: вкажемо ім'я і при бажанні завантажимо фотографію:

Ще раз натиснемо "Далі" ...

Дивіться також:

 • Telegram: безкоштовний месенджер з захистом від шпигунства
 • Як відновити контакти на Андроїд
 • Вихід з облікового запису Гугл на Андроїд: видалення, зміна пароля або скидання налаштувань?
 • Як встановити Telegram в Ubuntu
 • Копіювання контактів з Android на Android: швидко і без клопоту

І опинимося в самому додатку. Під час першого запуску месенджер визначає, хто з абонентів вашої телефонної книги вже використовує його, і додає цих людей в число ваших контактів.Але оскільки ми встановили "Вотсап» не на телефон, а в програму-емулятор, де ніяких номерів не зберігається, список контактів буде порожній. Ви можете заповнити його вручну, натиснувши на кнопку у вигляді чоловічка із позначкою "+"

або розіслати друзям запрошення.

Для розсилки запрошень через "Вотсап" встановіть у віртуальний телефон будь поштовий клієнт (наприклад, MyMail або Microsoft Outlook) і завантажте в нього дані вашої адресної книги.

Після цього користуйтеся програмою як зазвичай: ведіть переписку, здзвонюєтеся, обмінюйтеся файлами, створюйте розсилки і т. Д.

Увага! Мобільну версію "Вотсап" не можна використовувати одночасно на двох пристроях. Якщо програма вже встановлена ​​на смартфон або планшет, після створення аккаунта на ПК з тим же телефонним номером її робота на мобільному пристрої буде завершена. При наступному запуску мессенджера на телефоні або планшеті вам доведеться знову активувати обліковий запис, ввівши код, надісланий SMS. Якщо ви вважаєте це незручним, вам краще використовувати WhatsApp Web.

WhatsApp Web

WhatsApp Web - оптимальний варіант для тих, хто вже використовує месенджер на телефоні і хоче додатково користуватися ним на комп'ютері.При цьому програма не викидати вас з аккаунта на одному з пристроїв, а навпаки, синхронізує між ними все ваші дані - повідомлення, налаштування, контакти та інше.

Для підключення WhatsApp Web запустіть месенджер на телефоні або планшеті. Якщо ви платите за кожен кілобайт трафіку за тарифами стільникового оператора, підключіть пристрій до мережі Wi-Fi - це позбавить вас від зайвих витрат.

Зайшовши в свій аккаунт, зробіть наступне:

 • на Android і BlackBerry: Відкрийте розділ "Чати"І торкніться кнопки меню у вигляді трьох вертикальних точок у верхньому правому куті.
 • на iPhone: Відкрийте розділ "налаштування".
 • на Windows Phone і Nokia S60: Відкрийте меню.
 • на Nokia S40: Проведіть по екрану знизу вгору.
 • на BlackBerry 10: Проведіть по екрану зверху вниз.

Після цього на всіх пристроях натисніть "WhatsApp Web".

Далі через браузер на ПК зайдіть на сайт web.whatsapp.com і за допомогою камери смартфона або планшета відскануйте QR-код. Поставте мітку "Залишатися в системі", Щоб при використанні" Вотсап "на мобільному пристрої не доводилося повторно активувати номер.

Тримайте планшет або смартфон підключеним до Wi-Fi.

Через 10-30 секунд ваші контакти, повідомлення та налаштування перенесуться в онлайн версію "Вотсап".А всі поточні зміни будуть одночасно відображатися на комп'ютері і мобільному пристрої.

Автор ще рекомендує:
 1. Як налаштувати безкоштовні канали на Smart TV
 2. Очищення пам'яті на Android: перевірені способи
 3. Калібрування акумулятора ноутбука
 4. Що таке UEFI і чим він кращий BIOS?
 5. Як робити бекапи Windows 10 на автоматі і навіщо це потрібно?
 6. Як прискорити завантаження Windows 10
 7. Якщо гальмує відео при перегляді онлайн

Приємного спілкування!