Планшет Nexus 7 представлений офіційно

Привіт. Нарешті представлений планшет від компанії Google. Nexus 7 - це пристрій, який зібрав в собі найкращі нові технології і програмне забезпечення. Новітня операційна система, і потужне залізо роблять пристрій видатним серед конкурентів.

 

У розробці Nexus 7 компанії Google допомагала компанія ASUS і звичайно-ж дала новому планшету всі свої новітні технології. А нова версія операційної системи Android від Google,Android 4.1 Jelly Bean стане основною фішкою в новому планшеті.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Планшет вийшов дуже зручним і надійним. Добре скроєний корпус вагою всього 340 г, екран розміром 7 дюймів і IPS матриця роздільною здатністю 1280 × 800 пікселів роблять картинку на екрані планшет чудовою і з хорошими кутами огляду.

У серці планшета буде знаходиться чотирьохядерний процесор Nvidia Tegra 3, що вже говорить про великий швидкості роботи і можливості пограти в найновіші 3D гри.

Дивіться також:

  • Хто з HTC-смартфонів отримає оновлення до Android 4.1 Jelly Bean?
  • iOS або Android?
  • Новий бюджетний планшет від Archos
  • Карти Google для iOS все таки будуть
  • Як вибрати планшет і не пошкодувати про свій вибір?

Nexus 7 буде першим пристроєм, який буде працювати на новій Android 4.1 Jelly Bean. Нова версія операційної системи стала ще більш красивою і швидше. Звичайно ж на пристрої будуть встановлені додатки від Google. Знаєте, ми звикли що Google це якийсь сервіс, або програма. Так ось Nexus 7 це матеріальний Google, який можна взяти в руки.

Технічні характеристики Nexus 7

Компаніям Google і ASUS вдалося створити невелике, зручно і дуже потужний пристрій, яке можна взяти собою куди завгодно і насолоджуватися прекрасною роботою планшета.

Зараз час, коли всі компанії намагаються створити міцні і надійні пристрої Але як би вони не старалися, техніка є техніка і все одно ламається і ноутбуки в тому числі. Так що якщо з Вашим ноутбуком щось сталося, то ремонту ноутбуків це те, що Вам потрібно. Ви можете звичайно ж самі спробувати виправити поломку, можливо Ви знайдете в чому справа прочитавши статті на моєму блозі, але все ж краще довірити свій ноутбуку професіоналам.