Новий бюджетний планшет від Archos

Привіт! Я як власниць планшета від компанії Archos, просто не міг не написати про те, що ця компанія випускає ан ринок нову бюджетну модель планшетаArchos 97.

Перед тим, як перейти до опису нового планшет, Хоел б сказати пару слів про планшетах від компанії Archos, так як знайомий не з чуток. У мене Archos 101, приблизно пів року вже він у мене, і знаєте непоганий якщо дивитися в загальному.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Збірка така собі, я зараз говорю про Archos 101. Екран теж не дуже, на сонці вицвітає так, що навіть при максимальній підсвічуванні нічого не видно, мало оперативної пам'яті, але в Archos 97 її аж 1 Гб, а у мене 256 Мб, відстав я від життя :). Ось що дійсно класно в планшетах французької компанії, так це відтворення вигляді. Адже компанія тривалий час розробляла відео і аудіо плеєра. Батарея у мене теж добре тримає, от не знаю, як в новій моделі тримати буде.

Дивіться також:

  • Як вибрати планшет і не пошкодувати про свій вибір?
  • Відгук про інтернет-магазині Розетка
  • Чи може планшет замінити комп'ютер?
  • Microsoft готується випустити на ринок планшет під управлінням Windows 8
  • Ціна на планшет Microsoft Surface буде вище ніж на новий iPad

Невелику характеристику планшетів від Archos я вже написав, тепер більш детально про Archos 97.

Значить як я вже писав, це бюджетне пристрій, який буде стояти 250 доларів. Інформації про начинку поки не багато, але відомо, що буде працювати апарат на Ice Cream Sandwich, вже не погано, правда? Відображати все це буде екран розміром 9,7 дюймів. Серцем планшета буде 1-гігагерцевий процесор, який точно поки не відомо, і швидше за все 1 Гб оперативної пам'яті. Що стосується постійної пам'яті, то її буде 16 Гб. Увага! З можливістю збільшити її за допомогою карти пам'яті. Непогано як для 250-ти доларів.

Ні для кого не секрет, що флешки зараз дуже популярні, і дуже часто ми довіряємо їм дуже важливу інформацію. Але флешки як і будь-які інші пристрої так-же ламаються, а поломка флешки, це майже завжди втрата важливої ​​інформації.