Включення і відключення UAC в Windows

Для того щоб відповісти на питання, як включити або відключити контроль облікових записів в Windows, потрібно зрозуміти, що це таке. UAC - це захисна функція операційної системи, підтримувана всіма останніми версіями Windows (Vista, 7, 8, 10). Незалежно від того, яку обліковий запис використовує користувач, система видає запит про дозвіл запускається з додатком внести зміни.

Порядок включення і відключення UAC в Windows 10 має свої відмінності.

Якщо власник ПК Адміністратор, то він може дозволити чи ні цій програмі увійти в ОС і змінити параметри, лише натиснувши кнопки "Так" або "Ні". В іншому випадку доведеться вводити пароль. Причини для відключення контролю облікових даних можуть бути різні, але іноді це дійсно необхідно.

зміст

 • 1 На що потрібно звернути увагу при появі консолі
 • 2 Відключення контрольної функції
  • 2.1 Спосіб 1.
  • 2.2 Спосіб 2.
  • 2.3 Спосіб 3.
  • 2.4 Спосіб 4.
  • 2.5 Спосіб 5.
 • 3 Що означають 4 положення UAC

На що потрібно звернути увагу при появі консолі

При завантаженні програми у вікні повідомлення 10 ОС є інформація про ім'я програми, її видавця і джерелі файлу. Все це дає повну картину про запускається софт.Тому, коли додаток не має назви, у користувачів має постати питання про його "доброчесності". Таким чином, разом з інсталяційний файл дуже часто проникають і віруси. Якщо ж програма перевірена або ви покладаєтеся на антивірус, в будь-якому випадку є можливість відключити захист.

ВАЖЛИВО. UAC в системі Windows 10 включений за замовчуванням. Після його відключення завжди можна включити контроль заново.

Відключення контрольної функції

Спосіб 1.

Щоб викликати повідомлення контролю в Windows 10, можна спробувати завантажити інсталяційний файл будь-який простий програмки, наприклад, Media Player. Для цього у користувачів повинен бути доступ до запису Адміністратором. У нижньому правому куті з'явився повідомлення клацнути по "Настройці видачі таких повідомлень". Відредагувати функцію на свій розсуд.

Спосіб 2.

У меню "Пуск" ввести слово "UAC". Далі вибрати "Зміна параметрів контролю облікових записів". В налаштуваннях повідомлення встановити селектор на нижній рівень "Ніколи не повідомляти".

Спосіб 3.

У меню "Пуск" знайти вкладку "Панель управління". У правій частині вікна відкрити "маленькі значки" і вибрати рядок "Облікові записи користувачів".Потім натиснути на пункт "Змінити параметри контролю облікових записів". Також налаштувати роботу опції або зовсім відключити її.

Спосіб 4.

На клавіатурі набрати Win + R. У відкрилася консолі прописати "UserAccountControlSetting" і введення. У з'явилися параметрах провести відключення опції.

Спосіб 5.

Клікнути по клавішах Win + R. У вікні "Виконати" ввести слово "regedit" і "ок". У лівій частині редактора реєстру знайти "Sistem". У відкрилася правої консолі клікнути подвійним натисканням миші по напису "EnableLUA". У віконці, що з'явилося поміняти значення "1" на "0" і "ок". Для збереження змін вискочить повідомлення про перезавантаження комп'ютера.

Для того щоб включити контрольну захист в ОС Windows 10, в його настройках слід повернути селектор в початкове положення. Також можна налаштувати функцію під свої параметри, де найкращим варіантом може вважатися друге положення селектора зверху.

Що означають 4 положення UAC

 1. Завжди повідомляти - найбезпечніший і оптимальний варіант. Тобто будь-яке несанкціоноване дію програми буде викликати появу вікна з повідомленням.
 2. Повідомляти при спробі програми внести зміни (за замовчуванням). Зазвичай включається при завантаженні програми.
 3. Повідомляти про внесення змін без затемнення і блокування екрану. Такий стан не перешкоджає вторгнення троянів.
 4. Чи не повідомляти ніколи, тобто повне відключення функції.

Якщо все ж було вирішено відключити захисну опцію в Windows 10, слід бути готовим до атак шкідливого ПО. В цьому випадку потрібно бути особливо уважним до запускаються додатків, так як вони мають такий же доступ до інформації на комп'ютері, як і у користувачів з правами адміністратора. Тому, якщо ви відключили UAC тільки для того, щоб він не заважав, то це дуже неправильна тактика. В цьому випадку краще встановити захисну функцію за замовчуванням.