Чи не заходить Вконтакте, що робити?

Чи не відкривається Вконтакте - як бути?

Аккаунт вконтакте заблокований і буде видалений

Що робити, якщо не заходить вконтакте, зламали однокласники і подібні цим питання - найбільш часто зустрічаються на різних форумах або сервісах відповідей. Ще б пак: величезна кількість людей з самим різним рівнем володіння комп'ютерною технікою постійно знаходяться в соціальних мережах і, якщо раптом замість звичної сторінки бачать повідомлення про те, що їх акаунт зламаний або був викритий в розсилці спам-повідомлень і для того, щоб анкета не була видалена, часто не знають що робити. Про це я і постараюся дохідливо і детально розповісти. Ця інструкція також може допомогти, якщо у Вас просто не відкривається сторінка в контакті ні в одному браузері: пише помилка DNS або про те, що час очікування минув.

Чому неможливо зайти на сайт Вконтакте?

У 95% випадків, Ваш аккаунт ніхто не ламав, в чому легко переконатися, спробувавши зайти на свою сторінку Вконтакте, однокласниках або іншої соціальної мережі з комп'ютера, скажімо, подруги - у Вас це прекрасно вийде. Так у чому ж справа?

Справа в свого роду "вірус", який Ви легко можете завантажити замість (або разом з) корисної програми, що допомагає завантажити відео вконтакте, збільшити Ваші рейтинги, зламати сторінку іншої людини і т.д.Насправді, Ви завантажуєте шкідливе ПО, що ставить за зовсім інші цілі, а саме: вкрасти Ваш пароль або істотно спустошити рахунок мобільного телефону. При цьому, як уже говорилося, це не зовсім вірус, а тому багато антивірусні програми можуть і не повідомити про можливу загрозу.

Після того, як Ви запускаєте подібний файл, він вносить певні зміни в системний файл hosts, в результаті чого, при спробі зайти на vk.com, odnoklassniki.ru і деякі інші сайти, Ви бачите сторінку з дуже схожим інтерфейсом, що повідомляє про те, що вхід не можна здійснити і оповідає про те, чому саме цього не можна зробити: помічена спам-розсилка, Ваш аккаунт зламаний, необхідно підтвердити пароль і т.д. Насправді, такі сторінки не мають ніякого відношення до вконтакте - просто в результаті роботи згадуваної програми, вводячи в адресному рядку браузера знайомий адресу, записи в файлі hosts перенаправляють Вас на спеціальний сервер шахраїв (спеціально оформлений так, щоб не виникло ніяких підозр).

Іноді просять відправити смс з певним текстом на вказаний короткий номер, буває, що потрібно спочатку ввести свій номер стільникового телефону, а після цього - прийшов у вигляді смс пароль.У всіх випадках все, що станеться - це втрата грошей з мобільного. Шахраї збагатяться. Крім цього, в разі крадіжки вашого пароля від аккаунта, він може бути використаний для розсилки спаму: Ваші друзі вконтакте отримуватимуть повідомлення, які не мають ніякого до Вас відношення, що включають в себе посилання на завантаження будь-яких файлів, рекламу та інше.

Отже, два правила:
  • не відправляйте ніяких смс і не вводьте номера телефону, пароля від аккаунта, ніяка обов'язкова SMS активація не потрібна.
  • не панікуйте, все легко можна виправити.

Що потрібно робити, якщо зламали вконтакте

Відкриваємо системний диск, на ньому - папку Windows - System32 - drivers - etc. В останній папці Ви знайдете файл hosts, який потрібно відкрити в блокноті. У нормальному стані (і при відсутності зламаного фотошопа) вміст цього файлу має виглядати наступним чином:

# (C) Корпорація Майкрософт (Microsoft Corp.), 1993-1999 # # Це зразок файлу HOSTS, що використовується Microsoft TCP / IP для Windows. # # Цей файл містить зіставлення IP-адрес іменам вузлів. # Кожен елемент повинен розташовуватися в окремому рядку. IP-адреса повинна # перебувати у першому стовпці, за ним має слідувати відповідне ім'я. # IP-адресу та ім'я вузла повинні розділятися хоча б одним пропуском.# # Крім того, в деяких рядках можуть бути вставлені коментарі # (такі, як цей рядок), вони повинні слідувати за ім'ям вузла і відокремлюватися # від нього символом '#'. # # Наприклад: # # 102.54.94.97 rhino.acme.com # вихідний сервер # 38.25.63.10 x.acme.com # вузол клієнта x 127.0.0.1 localhost
Примітка: якщо у Вас з якоїсь причини не відкривається файл hosts, перезавантажте комп'ютер у безпечному режимі і виконайте всі операції там. Для завантаження безпечного режиму, після включення комп'ютера натискаємо f8 і вибираємо його в меню.Якщо після рядка 127.0.0.1 localhost є ще якісь записи, в яких фігурують адреси vk.com, vkontakte.ru, odnoklassniki.ru та інші - сміливо їх видаляємо і зберігаємо файл. Іноді, зайві записи у файлі hosts можуть розташовуватися десь в самому низу, після значного порожнього простору - якщо бачите, що текст можна перегорнути ще нижче, зробіть ето.Кроме цього, клікніть правою клавішею миші по значку "Мій комп'ютер", виберіть в контекстному меню "Знайти", потім - "файли і папки" і перевірте Ваш комп'ютер на наявність файлу vkontakte.exe. Якщо такий файл раптом виявився виявлений - удаляйте.Затем перезавантажуємо комп'ютер і, якщо все було зроблено правильно, а проблема була тільки в цьому, можемо зайти в свій аккаунт.Про всяк випадок поміняйте свій пароль вконтакте або однокласниках, можливо він був поцупив, поки Ви намагалися потрапити на свою сторінку.

Якщо правка hosts не допомагає зайти в контакт

Має сенс перевірити, можливо все-таки Вас дійсно зламали. Запускаємо командний рядок, натиснувши Пуск - Виконати, набравши cmd і натиснувши enter (також можна натиснути клавіші Win + R і ввести cmd туди). У командному рядку введіть nslookup vk.com (або іншу адресу, на який у вас не виходить зайти). В результаті побачимо купу адрес IP, відповідних серверів вконтакте. Після цього, там же введіть команду ping vk.com, з'явиться інформація про те, що йде обмін пакетами з тією чи іншою IP адресою. Якщо ця адреса збігається з одним з відображених при виконанні першої команди, значить, Ваш аккаунт дійсно був заблокований адміністрацією вконтакте.

Перевірка адрес, що належить справжньому ВК

Перевіряємо, на яку адресу ми заходимо при зверненні до вконтакте

Ще один спосіб - перевірити приналежність ip адреси, відобразився при команді ping vk.com на приналежність за допомогою Whois сервісів. Для цього запам'ятовуємо або записуємо цю адресу, заходимо на https://www.nic.ru/whois/ і вводимо цю адресу.В результаті Ви побачите наступну сторінку.

Адреса дійсно належить соц. мережі Вконтакте

Якщо на ній зазначено, що даний IP-адреса належить Вконтакте, то, знову ж таки, Ваш аккаунт дійсно заблокований адміністрацією і має сенс ввести свій номер телефону (на який реєстрували акаунт) там, де про це просять. В іншому випадку - справа все-таки в шкідливі програми на Вашому комп'ютері. Якщо після того різання вищеописаних інструкцій, при спробі зайти на вашу сторінку, вам повідомляють про те, що пароль невірний, то дуже ймовірно, що він був змінений зловмисниками. Спробуйте зв'язатися з техпідтримки сайту і пояснити ситуацію, швидше за все Вам підуть на зустріч.

Бути може, Ваш аккаунт дійсно зламали, після чого він був заблокований адміністрацією вконтакте за розсилку спам-повідомлень. Знову ж таки, перевірте це з іншого комп'ютера. Якщо і з нього Ви бачите те саме повідомлення, то уважно прочитайте інструкцію, що додається і виконайте все з того, про що там йдеться. Якщо не допоможе - звертайтеся в технічну підтримку вконтакте, пояснюйте їм ситуацію, а також повідомте всі дані, за якими Вас змогли б ідентифікувати як власника аккаунта, такі як ім'я, номер телефону, відповідь на секретне питання і т.д.

Якщо ніщо з описаного не допомогло, спробуйте ще один спосіб: https://remontka.pro/ne-otkryvayutsya-kontakt-odnoklassniki/