Як зайти в налаштування роутера Totolink. На прикладі моделі Totolink N150RT

До недавнього часу, з роутерами і іншими мережевими пристроями компанії Totolink я не стикався. Але вирішив придбати одну модель, подивитися що це за пристрої, і ну і звичайно ж написати кілька інструкцій щодо встановлення параметрів. Придбав найдешевшу модель Totolink N150RT. Відразу хочу сказати, що роутер мені дуже сподобався. За ту суму, яку він стоїть, ми отримуємо простий в плані налаштування маршрутизатор, який добре виглядає, і судячи з відгуків дуже добре і стабільно працює. Але сьогодні не про це.

У будь-якому випадку, після покупки роутера Totolink, нам потрібно буде його налаштувати. А для цього необхідно зайти в налаштування маршрутизатора. У цій статті я детально розповім, як зайти в налаштування Totolink. Показувати буду на прикладі моделі N150R. Але, думаю, що стаття підійде для всіх пристроїв цього виробника, так як там практично все однаково.

Для доступу до панелі управління роутерів Totolink використовується IP-адреса 192.168.1.1. Все що потрібно зробити, це підключиться до роутера по кабелю, або по Wi-Fi, в браузері перейти за адресою 192.168.1.1, і вказати заводські ім'я користувача і пароль: admin і admin. Адреса для входу в настройки, заводські ім'я і пароль вказані на самому роутері.Зазвичай, ця інформація вказана знизу пристрою, на наклейці. Але на Totolink N150RT ви знайдете її на бічній панелі.

Давайте розглянемо всі більш докладно.

Підключаємося до роутера Totolink для доступу до налаштувань

Зайти в налаштування можна практично з будь-якого пристрою. Але, якщо є можливість, то я раджу робити це з комп'ютера, або ноутбука. І по можливості, підключаються до роутера з мережевого кабелю, який йде в комплекті.

Якщо немає можливості підключитися по кабелю, то підключаємося по Wi-Fi. Відразу після включення маршрутизатора, ви побачите в списку доступних мереж на вашому пристрої нову мережу, яка буде мати заводське назва. Дивіться на скріншоті нижче.

Wi-Fi мережу буде без пароля. Тому, ви зможете без проблем до неї підключиться. Зайти в панель управління роутера Totolink можна практично з будь-якого пристрою: ПК, ноутбук, планшет, смартфон.

Зверніть увагу, що відразу після підключення до маршрутизатора, доступу до інтернету може не бути. Це тому, що ви ще швидше за все не підключили інтернет до роутера, або налаштували його. Адже ми тільки катуємо увійти в налаштування. Для вхід в настройки маршрутизатора, доступ до інтернету не потрібен. Головне, щоб ваш пристрій було підключено до роутера.

Вхід в налаштування Totolink по 192.168.1.1

Після того, як ми підключилися до маршрутизатора, відкриваємо будь-який браузер, і переходимо за адресою 192.168.1.1. Тільки будьте уважні, вводите адресу саме в адресному рядку, а не в рядку пошуку.

Роутер запросить ім'я користувача та пароль. Як ми вже з'ясували вище, за замовчуванням admin і admin. Якщо ви вже їх міняли, то вводить свої. А якщо змінили і не пам'ятаєте, той робіть скидання налаштувань.

Якщо у вас не відкриється сторінка авторизації, а з'явиться помилка, то дивіться рішення в кінці цієї статті.

Після авторизації відкриється сторінка з швидкими налаштуваннями маршрутизатора Totolink. Давайте ще покажу, як змінити мову на російську, або українську. Так як у мене за замовчуванням була англійська.

Натисніть на кнопку "Advanced Setup".

У випадаючому меню виберіть потрібну мову панелі управління.

Все, тепер ви без проблем можете виконати необхідні налаштування вашого роутера.

Якщо не заходить в налаштування Totolink

Не рідко бувають проблеми, коли сторінка з настройками роутера за адресою 192.168.1.1 просто не відкривається. Доступу до налаштувань немає.

Якщо ви з цим зіткнулися, то насамперед перевірте підключення вашого пристрою до маршрутизатора. Важливо переконається, що ви підключені до роутера по Wi-Fi, або з мережевого кабелю.Подивіться на статус підключення на панелі повідомлень. Там може бути "без доступу до інтернету" (обмежено) - це нормально. Але підключення повинно бути.

Якщо ви пробуєте зайти на 192.168.1.1 з комп'ютера, то перевірте, чи варто автоматичне отримання IP і DNS у властивостях вашого підключення.

Тільки дивіться уважно, відкривайте властивості того підключення, через яке ви підключені до роутера. Якщо через Wi-Fi, то "Бездротове мережеве з'єднання" (в Windows 10 - Бездротова мережа). А якщо по кабелю, то "Підключення по локальній мережі" (в Windows 10 - Ethernet).

За рішенням проблем зі входом в налаштування різних маршрутизаторів у нас є оброблена стаття: http://help-wifi.com/oshibki-i-polomki/chto-delat-esli-ne-zaxodit-v-nastrojki-routera-na-192 -168-0-1-ili-192-168-1-1 /.

Сподіваюся, моя інструкція вам у пригоді. Всього доброго!