Чому купити ліцензійний антивірус дешевше

Більшість з клієнтів, які звертаються до мене з проханням "встановити антивірус":
  • Знають про існування безкоштовних антивірусних програм - Avira, Avast і т.п .;
  • Уміють встановлювати ті чи інші програми самостійно.

Примітка: якщо Вас цікавить безкоштовна антивірусний захист, то у нас є огляд 5 безкоштовних антивірусів.

Див. Також: рейтинг кращих антивірусів 2013 року

Як нескладно здогадатися, хочуть вони встановити платний антивірус, але безкоштовно і не на рік, а на всі сто.

Осмисленість покупки антивіруса

Перш за все, хочу зауважити, що я цілком схвалюю легальне використання безкоштовних антивірусів - ряду грамотних і мають хороший досвід користувачів їх функціонал буде цілком достатній, причому безкоштовно.

Але є й інші - ті, комп'ютери яких без серйозної антивірусного захисту занадто часто стають жертвами різного роду шкідливих програм. Для них і не тільки існують потужні антивірусні пакети, добре виконують свою задачу. Найвідоміший з них в Росії - це, мабуть, Антивірус Касперського; також популярно і антивірусне ПЗ від ESET, але, як мені здається, лише в силу його порівняно простого "злому".

Отже, повертаючись до того, з чого починав: приходиш до клієнта і чуєш історії приблизно такого змісту:

  • Мені інший майстер поставив антивірус, сказав, що буде оновлюватися, але ось через місяць перейшов собі
  • Скачав з торрента антивірус, але щось не оновлюється;
  • Ви можете поставити антивірус? - Можу: з безкоштовною ліцензією - 400, платний ліцензійний - 1700; - Ну, безкоштовний я і сам можу поставити.

Зазвичай приблизно так. У підсумку, не зовсім ясно, де вигода - кілька разів на рік платити майстрові по 500 рублів (це у нас в провінції, де-то в Москві, впевнений, дорожче) за зламаний антивірус (у кого-небудь з Вас він пропрацював хоча б рік?) замість покупки нормальної його версії за 1000 з чимось рублів ... Одним словом, логіка незрозуміла.

Результати за запитом "купити антивірус Касперський" в Google

Чому б замість введення в рядку пошуку "скачати антивірус Касперський торрент", Завантаження сумнівного софта і наступних, різного ступеня успішності," танців з бубном ", чи не ввести"купити антивірус Касперського"?

Потім вивчити пропозицію і купити антивірус Касперський на два комп'ютери і домашню бухгалтерію на додачу за 1200 рублів або за іншу суму (Тут потрібно відзначити, що у посередників покупка ПО може обходитися дешевше, ніж на офіційних сайтах, можуть бути додаткові знижки або інші пропозиції. Безкоштовне ПЗ, я вже писав, найкраще завантажувати тільки з офіційних джерел).

Після цього завантажити і легко, користуючись офіційною інструкцією, не звертаючись за консультацією до мене, встановити його собі на комп'ютер. І користуватися протягом терміну дії ліцензії, не сплачуючи "майстрам" за прописування чергових серверів оновлення або установку нової версії "таблетки".

Думайте самі, але на мій погляд, в тому, що стосується антивірусів, ліцензійне програмне забезпечення виявляється більш безкоштовним ніж зламані.