Чи може планшет замінити комп'ютер?

Привіт, сьогодні я хочу поділиться з Вами своїми думками з приводу того, чи може планшет замінити комп'ютер. Ідея написати таку статтю, з'явилася у мене після того, як я побачив, що в магазинах мого міста все частіше стали з'являтися планшети.

Писати я буду не просто так, а маючи невеликий досвід у використанні планшета для різних завдань. Купив я собі планшет десь місяць назад, взяв я собі ... Ні не iPad як Ви напевно подумали, а Archos 101, На який я чесно заробив в інтернеті.

Не поганий такий десятидюймовий планшетік, до речі планую зробити його огляд у себе на блозі найближчим часом. Звик я до нього вже, майже всюди собою тягаю, але мені він мій комп'ютер не замінить, це швидше за все таке собі додаток до звичайного персонального комп'ютера. Але і це спірне питання, тому що я можна сказати працюю на комп'ютері, створюю сайти, працюю з фотошопом і так далі.

Дивіться також:

  • Новий бюджетний планшет від Archos
  • Як вибрати планшет і не пошкодувати про свій вибір?
  • Перший запис або маленький початок великої справи
  • Хочу працювати в інтернеті
  • Чи шкідливий Wi-Fi?

Але ж є і люди, які на комп'ютері крім перегляду відео,прослуховування музики та інтернету більше нічим і не користуються. Ось в таких випадках планшет може виступити в якості заміни і навіть має певні переваги. Адже з планшета зайти в інтернет або подивитися фільм можна і на дивані, а не сидячи за комп'ютером у формі букви Z. Так що у мене планшет є класним доповненням до персонального комп'ютера. І я помітив, що після появи планшета комп'ютер у мене став працювати трохи менше.

SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Все це так би мовити спірне питання, і тут уже потрібно дивитися на те які завдання Ви збираєтеся покласти на планшетний комп'ютер. Одне я можу сказати впевнено, що поки ні 10-ти, ні 7-дюймові планшети повністю замінити персональний комп'ютер не можуть. Але мені здається, що це до того часу, поки на світ не з'явиться багатообіцяюча Windows 8, Яка повинна просто перевернути ринок планшетів. Але це суто моя думка, з яким Ви в праві не погодиться.

Ось така вийшла стаття, яка я сподіваюся допоможе вирішити чи потрібна Вам зараз покупка планшета. Ви можете залишати коментарі та раджу підписатися на RSS стрічку мого блогу.