TP-LINK TL-WPA4220KIT огляд та відгуки про PowerLine адаптери

Комплект адаптерів TP-LINK TL-WPA4220KIT призначений для створення PowerLine мережі. Це означає, що за допомогою цих двох адаптерів, ви можете організувати в своєму будинку, або офісі, Ethernet мережу без необхідності прокладати нові кабелю. Все працює по звичайній електропроводці. У підсумку, ми можемо підключатися до інтернету з будь-якої кімнати, через звичайну розетку. Напис AV500, яку можна побачити в описі, або на коробці, говорить про те, що ці адаптери можуть працювати зі швидкістю до 500 Мбіт / с.

Цікаво, правда? Як працює технологія HomePlug AV і самі PowerLine адаптери, я писав в цій статті.

Якщо ви вже придбали ці адаптери, або тільки збираєтеся, то вам буде цікаво подивитися інструкцію щодо встановлення параметрів: настройка PowerLine адаптерів TP-LINK TL-WPA4220KIT.

TP-LINK TL-WPA4220KIT - це набір адаптерів. У нього входить два пристрої:

  • TL-PA4010 - маленьким адаптер, який підключається в розетку електромережі, і до нього підключається інтернет від модему, або роутера. Цей Nano адаптер роздає інтернет по електромережі.
  • TL-WPA4220 - він уже побільше, і служить для підключення пристроїв до інтернету з розетки. Підключаємо його в звичайну розетку, він з'єднується з TL-PA4010, і роздає інтернет по кабелю, і по Wi-Fi. Так само, він може працювати як повторювач Wi-Fi мережі, отримуючи при цьому інтернет по електромережі.

Працюють пристрої просто відмінно. Налаштування займає пару хвилин.Якщо у вас немає можливості прокласти мережевий кабелі, але необхідно налаштувати стабільну мережу, що б роздати інтернет на безліч пристроїв, то ось такі PowerLine адаптери, це дуже хороший варіант. Правда, в роботі HomePlug AV мереж є свої нюанси, з ними ви можете ознайомитися в статтях, посилання на які я давав вище.

Огляд TP-LINK TL-WPA4220KIT

Як я вже писав вище, в комплекті йде два адаптера. TL-PA4010 - маленький, виконаний з білого і сірого глянцевого пластика. Виглядає стильно, зібраний дуже добре. З боків є решітки, для кращого охолодження адаптера.

На лицьовій стороні можна побачити три індикатори, і кнопку "Pair" для установки захищеного з'єднання між адаптерами. Знизу знаходиться 1 роз'єм RJ-45.

Другий адаптер TL-WPA4220, так само виконаний з білого пластику. З боків є отвори для охолодження. На лицьовій стороні знаходяться чотири індикатори (харчування, робота PowerLine мережі, індикатор LAN і Wi-Fi мережі). І кнопка "Wi-Fi Clone", яка призначена для відключення / включення Wi-Fi, і швидкого налаштування розширення Wi-Fi мережі.

Знизу є два роз'єми RJ-45, для підключення комп'ютерів, телевізорів, і інших пристроїв до інтернету. Кнопка "Pair", і втоплена в корпус кнопка "Reset" для скидання налаштувань.

У комплекті з адаптерами йде мережевий кабель, довжиною два метри. Інструкції з налаштування (є російською мовою), і диск з необхідними утилітами і інструкціями.

Відгуки про TP-LINK TL-WPA4220KIT

Подивився на форумах, в інтернет-магазинах, що народ пише про це комплекті, відгуків дуже мало. Це і не дивно. Пристрої, та й сама технологія не дуже популярна.

Поганих відгуків я не знайшов. В основному, всі задоволені роботою TP-LINK TL-WPA4220KIT, та й самої мережі PowerLine. Все налаштовується без проблем. Не потрібно тягнути якісь кабелю, свердлити стіни, розбирати плінтуса, і т. Д. Є проблеми з падінням швидкості, при включенні в розетку якихось серйозних електроприладів. Але, це вже особливість технології PowerLine.

Та й як зазвичай, все індивідуально. В основному, все залежить від якості електропроводки в вашому домі: від якості кабелів, з'єднань, планування і т. Д.

Сам комплект TP-LINK TL-WPA4220KIT мені дуже сподобався, не виявив взагалі ніяких недоліків. А ви що скажіть, якою буде ваш відгук?