Синій екран з помилкою 0x0000007B при установці Windows XP [Вирішено]

Доброго дня! Якщо ви зайшли на цю сторінку, то швидше за все у вас так само виникла помилка з синім екраном і кодом 0x0000007B при установці Windows XP. Статтю пишу з досвіду, правда не власного, а мого друга, який до речі навіть скріншот надав, за що йому величезне спасибі! Рішення проблеми з помилкою x0000007B при установці Windows XP, Яке я зараз, тут детально опишу, перевірено на практиці і працює, так що ви зайшли за адресою.

Значить, в чому полягає ця помилка. В процесі установки Windows XP, коли вже закінчується копіювання файлів драйверів (Не плутати з файлами операційної системи), і перед тим як повинен з'явиться екран з вибором розділу, для установки Windows XP, з'являється синій екран з помилкою 0x0000007B (картинка вище). І все, приїхали. Якщо перезавантажити комп'ютер, і запустити установку ще раз, то в цей же самий момент, знову з'явиться цей екран з помилкою. Можете навіть не пробувати, перевірено :).


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублейЕслі спробувати почитати текст на цьому синьому екрані, то можна зрозуміти що мови йде про проблему з жорстким диском. Потрібно перевірити настройку контролера жорсткого диска, або відключити недавно підключені жорсткі диски.Так само нам пропонують запустити команду CHKDSK, для того, що б перевірити диск. Це я написав для того, що б ви трохи зрозуміли про що йде мова в цій помилці.

Як прибрати помилку 0x0000007B при установці Windows XP?

Все це вирішується перемиканням режиму роботи жорсткого диска зAHCI наIDE. Після цього, помилка 0x0000007B пропаде. Ну принаймні одного, це допомогло. Тепер давайте детально розглянемо, як в SATA Mode включити IDE, замість AHCI.

Дивіться також:

  • Довго встановлюється Windows 7. Не з'являється вікно установки Windows 7.
  • Установка і настройка Windows 7 на SSD накопичувач
  • Вся інформація яка необхідна для установки (переустановлення) Windows 7 (Windows 8, XP)
  • Не вдалося знайти необхідний драйвер носія. При установці Windows 7.
  • Помилка при завантаженні Windows 7. Status: 0xc0000225. Info: The boot selection failed because a required device is ...

Значить перезавантажуємо комп'ютер, і заходимо в БІОС. Натискаємо на клавішу Del, F2, або Esc, якщо не допомогло, то читайте статтю Як увійти в БІОС (BIOS). В BIOS нам потрібно знайти пункт SATA Mode, або щось в цьому роді.

Перейдіть на вкладку "Main", потім наведіть курсор на пункт "SATA Mode" і натисніть "Enter". Виберіть IDE Mode, замість AHCI Mode. Натисніть F10 для збереження змін.

Пробуємо знову запустити установку Windows XP, впевнений, що у вас все вийде.

При установці Windows 7, раджу вам назад включити режим AHCI Mode

Якщо Вам цікаво, то синій екран з помилкою 0x0000007B в процесі установки Windows XP з'являється тому що режим роботи AHCI з'явився вже після виходу Windows XP. І в дистрибутивах з Windows XP немає драйвера для роботи в режимі AHCI. Найпростіший спосіб цієї проблеми, я описав вище. Це просто заміна роботи жорсткого диска з AHCI на IDE.

Можна ще за допомогою спеціальної програми інтегрувати драйвер для роботи з AHCI в дистрибутив з Windows XP. Але це вже складніше. Можливо пізніше напишу інструкцію як це зробити.

Якщо у вас з'являтися якісь проблеми, то питайте в коментарях, обов'язково розберемося. Можливо ви ще знаєте, як можна прибрати помилку 0x0000007B, поділіться. Буду вдячний. Успіхів!