Помилка Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі (рішення)

Уже не раз чув про помилку, коли при спробі підключитися до Wi-Fi, в списку доступних мереж, потрібна бездротова мережа відображається, але навпроти неї червоний хрестик. Якщо натиснути на цю мережу, той з'явиться сам текст помилки "Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі".

Кнопка "Підключитися" звичайно ж не активна і до Wi-Fi підключиться не виходить. Ця помилка видається при на Windows 7. На Windows 8 вона виглядає трохи інакше (напишу про неї пізніше). При цьому, інтернет на інших пристроях може добре працювати.


SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Якщо вдуматися в текст самої помилки "Параметри мережі, збережені на цьому комп'ютері, не відповідають вимогам цієї мережі", то в принципі, можна здогадатися в чому проблема. А проблема в тому, що для підключення до Wi-Fi, на комп'ютері зберігаються відповідні параметри (при першому підключенні). Коли комп'ютер автоматично підключається до цієї мережі, то йде перевірка цих параметрів (пароль, тип безпеки, шифрування). Якщо все добре, то встановлюється з'єднання.

Але, якщо параметри, які збережені на комп'ютері, не збігаються з теми, які виставлені на роутері, то з'являється ось така помилка:

Як правило, ця помилка з'являється після зміни в настройках роутера будь-яких параметрів (в основному, параметрів безпеки: тип безпеки, тип шифрування), після того, як ноутбук вже був підключений до мережі. Але, не виключено, що ця помилка з'являється через якогось іншого системного збою. Вам напевно цікавіше як же її прибрати, а не через що вона виникає.

Що робити, якщо збережені параметри мережі не відповідають вимогам мережі?

Все просто, якщо параметри не відповідають, значить потрібно їх видалити, і змусити комп'ютер отримати ці параметри заново.

Дивіться також:

  • Помилка "Неможливо підключитися до цієї мережі" в Windows 8 (8.1)
  • Як видалити бездротове з'єднання з мережею і підключитися заново до Wi-Fi?
  • Як підключитися до Wi-Fi з прихованим ім'ям мережі (SSID)?
  • Підключаємося до Wi-Fi мережі на телефоні з Windows Phone 8. На прикладі Nokia Lumia 925
  • Чому не працює Wi-Fi на ноутбуці (нетбуці)? Як підключити ноутбук до Wi-Fi роутера? Помилка "Windows ні ...

Для початку, я б порадив вам просто перезавантажити роутер, можливо все запрацює саме.Не допомогло? Зараз виправимо.

Нам потрібно видалити бездротову мережу з комп'ютера, і підключиться до неї заново. Детально про те, як це зробити, я писав в цій статті.

Якщо в двох словах, то робиться це так: правою кнопкою миші натискаємо на значок мережі, вибираємо Центр управління мережами і загальним доступом, Потім вибираємоУправління бездротовими мережами.

Шукаємо мережу, з якої у нас виникла проблема, натискаємо на неї правою кнопкою миші і вибираємо видалити мережу. Підтверджуємо видалення натиснувши Так.

Відкриваємо список доступних мереж, і підключаємося до цієї мережі.

Все буде працювати.

Якщо раптом у вас щось не вийшло, то можна ще спробувати змінити ім'я вашої бездротової мережі. Тоді, комп'ютер її повинен побачити як нову мережу. Як це зробити, читайте тут.

Ось власне і все рішення. Якщо допомогло, напишіть в коментарях, буду знати, що не дарма намагався 🙂 Якщо не допомогло, теж пишіть. Постараюся допомогти.