Помилка 0xc00000f в Windows 7 [Рішення]

Привіт друзі! Давно не писав статті по усуненню помилок і т. П. Але сьогодні мені принесли ноутбук і попросили подивитися. Як і зазвичай, сказали, що ваша програма запускається :). Включаю, а там навіть Windows не завантажується, відразу з'являється помилка 0xc00000f на чорному екрані. І з текстом "Не вдається запустити Windows ..."

Відомості: "Збій меню завантаження, оскільки до потрібного пристрою, не знайдено".

Я з такою помилкою ще не стикався, тому відразу пішов гуглити. Нічого корисного не знайшов, хтось відразу радив перевстановлювати Windows, хтось писав, що проблему вирішила тільки заміна жорсткого диска і т. Д. Чесно кажучи, я теж відразу подумав спробувати перевстановити Windows, але мені було лінь потім все налаштовувати 🙂 і я вирішив спробувати прибрати помилку 0xc00000f без перевстановлення ОС.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Аби не заглиблюватися в складні і незрозумілі терміни, скажу, що помилка 0xc00000f з'являється через пошкодження деяких системних фалів і реєстру. Так само ця помилка може з'явиться при технічних проблемах з жорстким диском. В такому випадку виправити її не вийти, але спробувати варто.

Помилка 0xc00000f при запуску Windows

Насамперед вирішив запустити "Відновлення запуску" з інсталяційного диска. Завантажився з диска, вибрав ОС для відновлення і чекаю. Трохи почекав і побачив, що відновити завантаження системи утиліта не може, ось шматок звіту з Шибко:

Ви можете спробувати, раптом Вам допоможе, якщо не знаєте як це зробити, то подивіться цю статтю.

Значить основна причина, пошкодження завантажувального сектора на системному розділі.

До речі, якщо у Вас на комп'ютері було включено відновлення системи, то ви можете спробувати зробити відкат системи. Я про це писав у статті Відновлення системи в Windows 7. Як зробити відкат системи? Там написано як зробити відкат завантажившись з інсталяційного диска. Але на цьому комп'ютері відновлення було відключено :(.

Згадав, що для таких випадків у мене є інсталяційний диск з Windows 7 (збірка) в якому інтегровано багато різних програм, в тому числі і для роботи з жорстким диском. Цей диск не раз мене рятував.

Запустив я цей диск, і дивлюся, що там у нас є для роботи з жорстким диском. вибрав "Перевірка диска (chkdsk)". Вирішив перевірити диск на помилки.

Дивіться також:

  • Помилка при завантаженні Windows 7. Status: 0xc0000225. Info: The boot selection failed because a required device is ...
  • BOOTMGR is missing - відновлюємо завантажувач в Windows 7
  • Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи.
  • Не вдалося знайти необхідний драйвер носія. При установці Windows 7.
  • Помилка BOOTMGR is compressed в Windows 7. Що робити?

З'явилося вікно, в якому потрібно вибрати розділ для перевірки. У мене розділ C був вказаний як зарезервовано системою. Він нам не потрібен, значить вибираємо D, Це і буде системний розділ. Ми залишаємо позначку біля "Автоматично виправляти пошкоджені сектора". І натискаємо "Ok".

Система пошуршать файлами, в процесі були записи, що Windows щось видаляє, переносить і відновлює. Коли перевірка закінчилася, серед іншого тексту (звіту) я побачив "Windows зробила виправлення в файлової системі". Добре, подумав я і перезавантажив ноутбук.

І все запрацювало, Windows 7 завантажилася і ніякої помилки 0xc00000f не було!

Але у мене немає такого завантажувального диска, що робити?

Я розумію, що у Вас швидше за все немає цієї збірки. Зробити можна наступне: ви можете її завантажити, ось посилання на сайт автора цієї збірки http://ovgorskiy.ru/x86_x64_ultim_orig_plus.html (там знизу є посилання на торренти). Скачайте, запишіть образ на диск, як написано в статті Як записати образ Windows на диск? Створюємо інсталяційний диск з Windows 7 (XP, Vista, 8). Завантажити з нього і зробіть все як я показував вище.Та й цей диск Вам ще не раз стати в нагоді, повірте.

По суті, всі ці дії можна запустити в командному рядку завантажившись з інсталяційного диска з Windows 7.

Але Вам все одно доведеться інсталяційний диск з Windows.

Зробіть все як написано в статті https://f1comp.ru/oshibki/oshibka-bootmgr-is-compressed-v-windows-7-chto-delat/.

Тільки не вводьте команду C: і замість тих команд виконайте команду chkdsk c: / f / r і про всяк випадок chkdsk d: / f / r. Команди виконуємо по черзі вводимо команду і натискаємо "Enter".

Якщо з'явитися повідомлення, що "Неможливо заблокувати поточний диск", то введіть Y (Та) і натисніть"Enter".

Післямова

Ось так я без переустановлення операційної системи позбувся помилки 0xc00000f. Сподіваюся, що мої поради Вам знадобляться. Ну а якщо нічого не виходить, то можливо у Вас інша причина появи цієї помилки. На все добре і поменше таких проблем!