BOOTMGR is missing - відновлюємо завантажувач в Windows 7

Привіт друзі! Будемо сьогодні відновлювати завантажувач в операційній системі Windows 7, біжіть по поп-корм буде цікаво 🙂

Насправді помилки з завантажувачем в Windows 7 бувають досить таки часто. Та й виникати вони можуть від багатьох чинників. Наприклад Ви захотіли поруч з Windows 7 поставити ще якусь ОС, в такому випадку завантажувач може бути пошкоджений, або ще не правильне вимикання комп'ютера (відразу з розетки).

Про те, що у Вас проблеми саме з завантажувачем Ви швидше за все дізнаєтеся з повідомлення на екрані "BOOTMGR is missing. Press Ctrl + Alt + Del to restart".

Після такого повідомлення потрібно спробувати відновити завантажувач, власне ніж ми далі і займемося.
SSD, Smart TV приставки, ігрові відеокарти, процесори для ПК, МФУ, антивіруси, роутери, підсилювачі Wi-Fi, смартфони до 10000 рублів

Як відновити завантажувач в завантажувач в Windows 7?

У Windows 7 є дуже хороша функція "відновлення системи", Ось саме їй ми і будемо відновлювати завантажувач. Скористатися відновленням системи, можна тільки завантажившись з установочного завантажувального диска з Windows 7.

Так що шукайте диск, а якщо його у Вас немає, то скачайте і запишіть на диск, як записати диск я вже писав.

Як відновити завантажувач за допомогою завантажувального диска?

Беремо наш завантажувальний диск з Windows 7, вставляємо в привід і перезавантажуємо комп'ютер.Якщо завантаження з диска не пішла, то читаємо статтю як в БІОС виставити завантаження з приводу або флешки і копаємося в БІОС.

Після того, як у Вас почалося завантаження з диска, трохи чекаємо і бачимо ось таке вікно:

 

Тут натискаємо "Далі" і бачимо наступне:

Дивіться також:

  • Windows 7 не завантажується? Відновлюємо роботу системи.
  • Помилка BOOTMGR is compressed в Windows 7. Що робити?
  • Вся інформація яка необхідна для установки (переустановлення) Windows 7 (Windows 8, XP)
  • Помилка 0xc00000f в Windows 7 [Рішення]
  • Не вдалося знайти необхідний драйвер носія. При установці Windows 7.

Натискаємо на "Відновлення системи".

Відзначте "Використовувати кошти відновлення ..." (як показано на малюнку вище) і виберіть операційну систему для відновлення (у мене немає жодної ОС, тому що я запустив диск на віртуальній машині), у Вас там буде вказана операційна система. Все вибрали? Натискаємо "Далі".

Натисніть на "Відновлення запуску". Чи піде пошук проблем.

 

А потім, якщо проблеми будуть знайдені, почнеться усунення проблем.

Після процесу виправлення, Ви побачите повідомлення про те, що проблема вирішена, або ж, що не вдалося відновити комп'ютер. Особисто у мене цей спосіб завжди спрацьовував.Є ще один спосіб відновити завантажувач, через командний рядок, але про це я напишу пізніше.

Хочеться окремо відзначити, що часто, проблеми з завантажувачем в операційній системі Windows 7 з'являються саме через механічні пошкодження жорсткого диска. Тому, як тільки у Вас починають з'являтися такі помилки, варто звернути увагу на роботу жорсткого диска. Успіхів!