Огляд портативної Bluetooth акустики Divoom OnBeat-200

Всім привіт! З'явилася можливість зробити невеликий огляд і фото портативної колонки Divoom OnBeat-200. Яка, як мені здається, зараз дуже популярна. Так, це не мережеве обладнання, але акустика у нас яка? Правильно, Bluetooth. А Bluetooth, це бездротова технологія, так що, все нормально :)

Divoom OnBeat-200, це така собі цікава, портативна Bluetooth акустика формату 2.0. Колонка може відтворювати звук практично з будь-якого Bluetooth джерела. Будь то телефон, планшет, ноутбук і т. Д. Якщо немає можливості підключитися по Bluetooth, тобто можливість використовувати AUX кабель (з ним там свої заморочки, напишу про це нижче).

Основні характеристики Divoom OnBeat-200:

  • Формат 2.0, потужність 2x4 Вт
  • прогумований корпус
  • Bluetooth 2.1 + EDR з A2DP
  • Час роботи від одного заряду до 8 годин. Акумулятора 1200 мА * ч
  • Є вбудований мікрофон. Тому, колонку можна використовувати як пристрій гучного зв'язку (hands-free)
  • Присутній 3,5 мм аудіо вхід
  • Комплектація: колонка, шнурок на руку, USB кабель (для зарядки від комп'ютера, мережевого адаптера немає), AUX кабель, інструкція.

Так, я знаю що вам це не цікаво. Ви зайшли сюди швидше за все подивитися фото цієї самої колонки, і можливо, дізнатися про якісь мої враження від цього пристрою. Забув написати, що Divoom OnBeat-200 існує в чотирьох кольорах: синьому, червоному, сірому, і чорному.Думаю, не складно буде підібрати потрібний колір для себе. У нас на огляді синій колір, виглядає він дуже стильно. Червоного я не бачив, а от сірий і чорний не вразили.

Комплект поставки.

Коробочка. До речі, цілком якісна, вся із пластику.

Колонка прогумована, і коли береш її в руку, то здається, що вона захищена від ударів і вологи. Але це не так, принаймні, про це ніде не написано. Але, то що корпус прогумований, однозначно захистить колонку від падінь і подряпин. Та й тримати її дуже приємно, зібрана класно. А вага в 540 грам тільки надає їй солідності і зовсім не заважає брати її всюди собою. Гума начебто не смердить (як це зазвичай буває на дешевих пристроях). А на нижньому боці є напис RoHS, яка говорить про те, що корпус не містить шкідливих речовин. Виглядає відмінно, береш Divoom OnBeat-200 в руки і розумієш, наскільки все добре зібрано. Хто тримав цю колонку в руках, ті мене зрозуміють.

На верхній грані знаходяться три кнопки. Регулювання гучності (при тривалому натисканні вони відповідають за перемикання пісень вперед / назад) і кнопка паузи, з її допомогою так само можна відповісти на дзвінок і завершити його.

З правого боку є AUX вхід, mini USB для зарядки колонки від комп'ютера,перемикач On / Off, індикатор, і місце для кріплення ремінця. Все це втоплено в корпус, що безсумнівно плюс.

За корпусу все. У цьому плані у Divoom OnBeat-200 все просто відмінно.

звук

Те, що виглядає ця акустика класно і зібрана якісно, ​​це звичайно ж добре. Але, це ж акустика, і її головне завдання, це радувати нас своїм звучанням. Я далеко не фахівець в музиці, але можу сказати, що звучить колонка відмінно. Особливо, дивує як в такому маленькому пристрої може бути такий хороший бас. У Divoom там якась своя система. Гучність так само відмінна. Мені здалося, що є якийсь сторонній шум, что-ли. На свої гроші грає дуже добре.

Бачив коментар, що грає типу як акустична система 5.1 :) це звичайно ж не так. Не потрібно забувати, що це всього лише портативна акустика з сумарною потужністю 8 Вт.

Підключення пристроїв до акустики і режим hands-free

Чесно кажучи, раніше ніколи не підключав Bluetooth колонок до телефонів і інших пристроїв. Але, як виявилося, все дуже просто. Включаємо колонку, на ній почне блимати індикатор. Це означає, що колонка в режимі пошуку. Включаємо Bluetooth на телефоні (або на іншому пристрої) в списку знайдених пристроїв вибираємо колонку.Все, пристрої у нас з'єдналися. Колонка подасть звуковий сигнал, а індикатор перестане блимати.

Надалі, потрібно буде просто включити колонку і Bluetooth на телефоні і все, включаємо музику на телефоні і вона грає через колонку. Або просто натискаємо на кнопку паузи на колонці і музика заграє. Багатьох цікавить, як захищене з'єднання, адже пароля при з'єднанні немає. А навіщо? Коли ваш пристрій підключено до акустики, інше підключиться не зможе. А якщо ви відключили своє джерело звуку, то колонку швидше за все просто відключаєте. Та й радіус дії то всього 10 метрів. Ці заморочки тут не потрібні.

Я пробував підключати Divoom OnBeat-200 до планшету iPad, телефону Nokia на Windows Phone, Lenovo на Android і ноутбука. Все працює без будь-яких проблем.

Є так само можливість підключити джерело звуку по аудіо кабелю, він же AUX. Але, тут якісь проблеми, про які я так само читав і в коментарях в інтернеті. Звук в два рази тихіше, та ще й кабель відходить. Якщо його покрутити в роз'ємі колонки, то звук починає хрипіти. Навряд чи це справа в кабелі. У мене точно такі ж проблеми. Так що краще використовувати Bluetooth з'єднання.

Використовуємо акустику як пристрій для гучного зв'язку

Тільки що все перевірив, все працює.Ваш телефон підключений до Divoom OnBeat-200 і вам хтось дзвонить. Ви просто можете натиснути на кнопку на колонці (яка посередині) і відповісти на дзвінок. Ви будете чути через акустику і говорити так само через неї. Там є вбудований мікрофон. Думав, що це повна нісенітниця. Перевірив, і мені сподобалося :) Чути співрозмовника дуже добре і що дивно, мене так само добре чутно. Я відходив від колонки на пару метрів, і мене було чутно.

Якщо ви напер будинку, то дуже навіть зручно розмовляти в такому режимі. Так само, кнопкою на колонці можна завершити дзвінок. При цьому ваш телефон може знаходиться в радіусі 10 метрів, або стояти на зарядці. Зручна штука, яка на перший погляд здається марною. До речі, коли вам хтось телефонує, то крім сигналу на самому телефоні, акустика OnBeat-200 так само подає звуковий сигнал.

Читав, що на телефоні повинен відображатися рівень заряду акустики, але так і не зрозумів що до чого. Ні на телефоні, ні на iPad рівень заряду не відображається. На iPhone начебто відображається, але не перевіряв. Про те, що сідає батарея, колонка сигналізує звуковим сигналом.

висновки

Акустика мені сподобалася. На момент написання статті, її ціна приблизно 39 доларів.І я думаю, що Divoom OnBeat-200 майже коштує своїх грошей. Чому майже? Завжди хочеться, щоб пристрій коштувало дешевше :) ну і проблеми з AUX. До цієї пори вже можна було усунути цю проблему.

Якісна, красива акустика з хорошим звуком, яка точно буде вас радувати. Цікаво буде побачити ваші відгуки про Divoom OnBeat-200. Всього доброго!