Огляд і фотографії клавіатури Rapoo E9270p 5GHz Wireless Ultra-Slim (Silver)

Почну з того, що мишка Rapoo 3710p Black, якій я дуже активно користуюся вже більше року, дуже приємно мене здивувала. І навіть миша компанії Asus, яка була у мене до цього, була не така гарна. Хоча, їх ціна практично однакова. А після покупки монітора до ноутбука, знадобилася ще й клавіатура. Хотів я бездротову, вибирав довго і болісно :) В результаті вибрав Rapoo E9270p 5GHz Wireless Ultra-Slim (Silver). Користуюся нею вже чотири місяці і хочу написати невеликий відгук.

Ну і звичайно ж будуть фото, без них не цікаво.

Дизайн і загальні враження від Rapoo E9270p 5GHz

Так, саме за дизайн я її і купив. Чи не зупинила мене навіть ціна на цю клавіатуру. Дуже люблю красиві, тонкі пристрої, які зроблені з використання металу. Виглядає клавіатура просто відмінно.

Сам корпус зроблений з металу, з ефектним візерунком шліфованого металу. Кнопки матові, з дуже приємним, тихим і середнім ходом. Друкувати дуже приємно.

Ще, мені дуже сподобалася напис RAPOO на лицьовій Тороні. Зроблена вона тек ж з метала, і якщо дивитися на неї під кутом, то вона ніби підсвічується.

Як ви вже напевно зрозуміли, виглядає клавіатура дуже класно, дорого і солідно. Друкувати зручно і приємно.

Ще з особливостей хочеться виділити сенсорну панель. Це чорна, глянцева смуга зверху клавіатури. Якщо піднести до неї руку (сантиметри на три над нею), то на ній з'явиться червона підсвітка клавіш управління мультимедіа. Підсвічування самих кнопок на цій клавіатурі немає. При натисканні на сенсорні клавіші, клавіатура вібрує. Руку прибираємо, підсвічування гасне. Виглядає все дуже красиво і незвично, але працює не так добре, як хотілося б. Це фото робив на телефон, вибачте за якість :)

Думаю, що краще написати про плюси і мінуси клавіатури Rapoo E9270p 5GHz Wireless Ultra-Slim, а то розповідати про неї можна дуже довго.

Плюси і мінуси Rapoo E9270p 5GHz Wireless Ultra-Slim (Silver)

плюси

  • Дизайн, якість матеріалів і збірки.
  • Клавіші. Їх розташування, хід, тактильні відчуття. Друкувати дуже приємно.
  • Ну і напевно сенсорна панель, якщо дивитися на неї, як на цікаву і незвичайну фішку, а не на практичну функцію. Є в ній щось таке незвичайне і цікаве. Хоча, це спірне варіант, працює вона не дуже стабільно.
  • На довго вистачає батарейок. У мене вже 4 місяці стоять рідні батарейки. Клавіатуру на ніч не вимикаю (приблизно два тижні стояла повністю відключена).Активно користуюся сенсорною панеллю. Вважаю, що це хороший результат.

мінуси

  • Не дуже стабільна робота сенсорної панелі. Бувало пару раз, що вона сама спрацьовувала (або від невеликої вібрації), і перемикала пісню в плеєрі, або відключала звук. Немає можливості відключити цю панель. А ще, ця панель дуже мазка і сильно брудниться.
  • Клавіатура трохи прогинається посередині. Коли друкуєш, це не помітно. Але, якщо натиснути по центру, то вона прогинається. Мені здається, що там просто середня гумова підкладка менше, ніж бічні.
  • Почитав ще відгуки в інтернеті, народ пише, що дуже нестабільно працює бездротової передавач, і це при тому, що клавіатура працює на частоті 5GHz. Чесно кажучи, якихось глюків, пропусків і т. Д. Я не помічав. У мене миша буває підвисає, а клавіатура немає. До ноутбука у мене підключені два адаптера RAPOO: від мишки Rapoo 3710p і від цієї клавіатури. На сайті виробника є програма, яка дозволяє використовувати один адаптер для двох пристроїв. Я поки що не пробував. Спробую, напишу інструкцію.
  • Немає індикаторів клавіш Num Lock і Caps Lock. Для мене це не мінус.
  • Бачив багато відгуків, що клавіатура дуже погано поводиться в іграх: пропуски в натисканні, і навіть повністю відмовляється працювати від сильного навантаження. Я не граю, тому, нічого конкретного сказати не можу.Але для активних ігор, я б порадив вам купити іншу клавіатуру.

Післямова

Пожалів я, що купив Rapoo E9270p? Ні. Клавіатура хороша, і майже коштує своїх грошей. Але я вважаю, що ціна на неї повинна бути трохи менше. Красива клавіатура, в красивій коробочці і з батарейками в комплекті. Все працює і користуватися цією клавіатурою приємно. Більше нічого я вважаю і не потрібно. Так, є якісь мінуси, але як же без них. Чи не бачив ще жодного ідеального пристрою.