Детальна інструкція по оновленню прошивки на маршрутизаторі Tp-Link

Перед тим, як приступити до прошивці роутера Tp-Link, обов'язково почитайте статтю про те, як правильно вибрати прошивку і звідки її скачати (якщо ви її ще не читали). У нас на комп'ютері вже повинен бути збережений архів з новою прошивкою. А в цій статті, ми просто розглянемо сам процес оновлення програмного забезпечення, на роутерах фірми Tp-Link.

Не важливо якої моделі у вас пристрій: TL-WR741N, TL-WR842ND, TD-W8968, TD-W8960N, TL-WR841N, TL-WR741ND, TL-WR843ND і т. Д., Ця стаття підійде для будь-якої моделі.

Інструкції з оновлення ПЗ для певних моделей Tp-Link:

Інструкція для Tp-Link TL-WR841N

Детальна інструкція по прошивці TL-WR741ND, і TL-WR740N

Якщо у вас ці моделі, то переходите по посиланнях. А якщо ні, то дотримуйтесь цієї інструкції.

Сам процес прошивки дуже простий і безпечний для вашого пристрою. Але, за умови, що ви будете дотримуватися наступних правил:

1. Прошивати роутер Tp-Link можна тільки з мережевого кабелю. За допомогою LAN кабелю, який йде в комплекті, підключіть роутер до комп'ютера. На комп'ютері відключіть Wi-Fi (якщо він був підключений).

2. Коли почнеться оновлення програмного забезпечення, то ні в якому разі не вимикайте роутер і комп'ютер. Не чіпайте кабель.

3. Переконайтеся, що ви завантажили правильну прошивку.Для моделі вашого маршрутизатора і правильно вибрали апаратну версію. Почитайте ще раз цю статтю.

Після прошивки, всі настройки на маршрутизаторі будуть скинуті до заводських. Потрібно буде заново налаштувати його. Вказати налаштування WAN (від інтернет-провайдера), ім'я бездротової Wi-Fi мережі, пароль і т. Д. Або зробіть резервну копію налаштувань, і після прошивки відновите їх.

Якщо з правилами безпеки ми розібралися, то можна продовжувати.

Вийміть файл прошивки з архіву

Ще один момент. Прошивку з сайту ви завантажили в.rar архіві. З нього, потрібно витягти файл в форматі.bin. Називається він приблизно ось так:wr841nv7_en_3_13_11_up_boot (121116) .bin.

Просто витягніть його з архіву на робочий стіл, або в папку.

Файл повинен просто лежати на робочому столі, або в папці. Що б ми його потім змогли вибрати.

Як прошити роутер Tp-Link?

Як я вже писав вище, потрібно підключити маршрутизатор до ноутбука з мережевого кабелю. І відключиться від бездротової мережі, якщо з'єднання було встановлено.

Кабель з синього WAN роз'єму можна витягнути на момент поновлення, але це не обов'язково.

Всі підключили, далі відкриваємо на комп'ютері будь-який браузер, і в адресному рядку переходимо за адресою 192.168.0.1, 192.168.1.1, абоhttp://tplinkwifi.net. Вводимо логін і пароль, за замовчуванням (якщо ви їх не змінювали) - admin і admin. IP адреса для входу в настройки, логін і пароль за замовчуванням, можна подивитися на наклейці, яка повинна бути на даному маршрутизаторі.

На сторінці налаштувань, зліва, в самому низу відкриваємо вкладкуSystem ToolsFirmware Upgrade. Якщо у вас російська прошивка на Wi-Fi роутер Tp-Link, то:Системні інструменти - Оновлення вбудованого ПЗ.

Натисніть на кнопку "виберіть файл".

Виберіть на комп'ютері файл прошивки в форматі.bin (Який ми з архіву витягли на початку статті).

Натисніть на кнопку Upgrade (Оновити).

Розпочнеться процес оновлення.

Коли він закінчиться, то роутер буде перезавантажений.

Якщо прошивка пройшла не зовсім вдало, не виходить зайти в налаштування роутера, не допомагає скидання налаштувань, індикатори працюють не як зазвичай і т. Д., То швидше за все щось пішло не так. Можна спробувати відновити роутер по цій інструкції.

Так як всі налаштування будуть скинуті, то вам потрібно буде заново зайти в налаштування (використовуючи стандартні логін / пароль) і налаштувати свій маршрутизатор. Можете зробити це на прикладі TL-WR941ND.